در پست قبلی به ۵ مورد از نکاتی شگفت انگیز درباره ی استفاده از لاک ناخن پرداختیم و حالا ادامه ی این موارد رو براتون میگیم.

در پست قبلی به ۵ مورد از نکاتی شگفت انگیز درباره ی استفاده از لاک ناخن پرداختیم و حالا ادامه ی این موارد رو براتون میگیم.

 

کلیداتونو با لاک رنگ کنین که متوجه بشین هر کلید برای کدوم قفل هست
اگه تازه به محل جدیدی رفتین ، یه راه آسون برای اینکه یادتون بمونه هر کلید مربوط به کدوم قفله، رنگ گردن کلیدها با لاک هست. علاوه بر این باعث میشه جاکلیدی شما قشنگ تر به نظر برسه. نگران نباشین پوشش رنگی روی کلیدهاتون مانع از ورود کلیدها به حلقه ی جا کلیدی نمیشه.

بستن در پاکت به وسیله پوشش لاک
اگه از زبون زدن به در پاکت برای چسبوندنش بدتون میاد، به راحتی با زدن برق ناخن بوسیله قلم موی تمیز به در پاکت میتونین اون رو ببندین.

لاک هاتونو به صورت ایستاده داخل یه جعبه نگهدارین به طوریکه روی درِ اونها رنگشون مشخص شده باشه
برای مرتب نگه داشتن لاک هاتون، روی یه برچسب لاک بزنین و اون برچسب رو پانچ کنین و به عنوان نمونه روی در لاک بچسبونین که وقتی اونا رو داخل جعبه میذارین، رنگش مشخص باشه. این کارو برای همه ی لاک هاتون تکرار کنین و در یه مکان خشک و خنک نگه داری کنین.

لاک زدن به تخت کفش برای رنگ آمیزی کفشتون
از لاک برای رنگ آمیزی تخت کفشتون استفاده کنین تا کفشای پاشنه بلندتون برای فصل بعد هم جدید به نظر برسن.رنگهای مات برای پنهان کردن رنگ واقعی کفش هاتون بهترین نوع هستن اما اگه خیلی دوس دارین که براق باشن میتونین برق ناخن روی رنگش بزنین. از رنگ کردن بخش های دیگه ی کفشتون با زدنِ چسب در امتداد لبه های آن جلوگیری کنین، درست همون کاری که برای نقاشی یه اتاق انجام میدین. وقتی که با قلم موی نرم تخت کفش رو رنگ میکنین، اجازه بدین خشک بشه و سپس رنگ دیگه یا برق ناخن روی اون بکشین. اگه لایه ی دیگه ای از رنگ لازم نیست، چسبی که زدین رو بردارین.

کفش ها و یا بوت های خراشیده ی خودتون رو با پوشش لاک ترمیم کنین
سخته که پوشش مخصوص کفش برای ترمیم قسمتهای خراشیده ی کفش پیدا کنین، بنابراین میتونین به جاش از لاک ناخن استفاده کنین. صرفا به رنگ شیشه ی لاک اهمیت ندین، چونکه رنگ اون بعد از استفاده روی کفشتون ممکنه متفاوت با رنگی که از داخل شیشه میبینین، باشه. اول کمی از لاک روی ناخن خودتون بذارین و صبر کنین تا خشک بشه که مطمئن بشین رنگ لاک با رنگ کفشتون متناسب هست یا نه.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه