روزهای سرد سال، یک فرصت ایده‌آل برای خوش‌پوشی است چون لباس‌های زمستانی امکان خلق ست‌های جذاب و متفاوت از همیشه را به شما می‌دهن

در این روزها و هفته‌هایی که از پاییز می‌گذرد، خانه تکانی کمد همه ما انجام شده؛ تاپ‌ها و تی‌شرت‌ها رفته‌اند و جای خودشان را به پلیورها و سویی‌شرت‌های گرم داده‌اند. به نظر من، روزهای سرد سال، یک فرصت ایده‌آل برای خوش‌پوشی است چون لباس‌های زمستانی امکان خلق ست‌های جذاب و متفاوت از همیشه را به شما می‌دهند. شاید تا امروز از منظر لباسی خاص و زیبا به پلیور خود نگاه نکرده باشید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین لحظه نگاه‌تان را عوض کنید و اصول خلق ست‌های زیبا با پلیور را یاد بگیرید.

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

بوم نقاشی

این مدل پلیورها را که مثل یک بوم نقاشی فرض شده‌اند و یک تصویر نقاشی شده روی آنها به چشم می‌خورد، امسال در بازار پوشاک زیاد خواهید دید؛ طرح و نقشی تازه برای پلیور که پینشهاد طراحان برای پاییز و زمستان است.

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

در تولید این نوع پلیورها از پارچه‌های پنبه‌ای استفاده می‌شود و به همین دلیل نرمی دلچسبی دارند. این مدل پلیور تیپ‌های اسپرت مثل بوت و شلوار جین را به تیپی نیمه رسمی و خاص تبدیل می‌کند.

فرصت هنرمندی

جیب‌های بزرگ، راز درگوشی امسال است. برای پاییز و زمستان ۲۰۱۴، تن‌پوش‌های زمستانی با جیب‌های بزرگ محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

چنین پلیور با ترکیب رنگ سفید و مشکی برای شما کاربرد زیادی خواهد داشت چون در کنار دستمال گردن‌ها و شال‌گردن‌های مختلف می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنید. یک دستمال گردن قرمز و یک کیف قرمز با شلوار و نیم‌بوت مشکی از این ترکیب ساده، یک ست آراسته می‌سازد.

لباسی بدون سایز

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

اشتباه نکنید؛ این پلیور برای یک خانم چاق طراحی نشده است. پلیورهای گشاد و بزرگ از جریانات مد ۲۰۱۴ هستند که در تن‌پوش‌های مختلف از پالتو و بارانی تا پلیور دیده می‌شود. ترکیب دو یا چند مدل پارچه در تولید یک پلیور هم از ابتکارات امسال است. هنگام ست کردن این مدل پلیورها دقت کنید؛ هر چه پلیور گشادتر باشد، باید از شلواری تنگ‌تر استفاده کنید. شلوارهای تنگی که در داخل بوت قرار می‌گیرند، انتخاب خوبی برای این پلیورها هستند.

برای کلاسیک پوش ها

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

خانم‌هایی که ست‌های کلاسیک را دوست دارند، بهتر است از میان پلیورهای محبوب امسال، سراغ نمونه‌های بافت درشت بروند؛ پلیورهایی که داخل بافت نقشدار آنها سوراخ‌های درشت ایجاد شده است. این پلیورها را می‌توانید روی بلوزهای شومیز بپوشید تا هم گرمای لازم را به شما بدهد و هم به ست اسپرت نزدیک شود. شلوار جین راستا و شلوارهای کتان کلاسیک انتخاب خوبی برای این پلیور هستند. این پلیور با کفش‌های پاشنه‌دار هم هماهنگی دارد؛ به شرط اینکه پاشنه پهن و کلاسیک باشد. پاشنه نازک زیبایی این ست را نابود می‌کند.

انتخاب ۲۰۱۴

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

از فرم جلوی این پلیور تعجب نکنید؛ پلیورهایی که قسمت جلویی کوتاه‌تر از قسمت پشت است، امسال بازار گرمی دارند اما پوشیدن این مدل پلیور را فقط به خانم‌هایی توصیه می‌کنیم که چاقی موضعی در ناحیه شکم ندارند چون هر چند این پلیور گشاد است اما بیرون‌زدگی را به خوبی نشان می‌دهد. این مدل پلیور انتخاب خوبی برای ست دامن و بوت است و در کنار دامن بیشتر از شلوار زیبایی و آراستگی خودش را نشان می‌دهد.

گرم تر از هرسال

چگونه با پلیور خوش‌پوش و خوش‌استایل باشید

اگر قصد خرید یک پلیور بافتنی دارید، حتما یک نمونه بلند بخرید. پلیورهایی که قسمت کشباف آن در زیر باسن قرار می‌گیرد. خرید چنین پلیوری یک تیر و دو نشان است؛ هم چاقی موضعی ناحیه شکم و پهلو را می‌پوشاند و هم در کنار شلوار‌های لوله تفنگی و بوت، ستی زیبا برای شما می‌آفریند. بافت‌های نقشدار امسال بازار گرمی دارند و بهتر است از این نمونه خرید کنید چون لطافت بیشتری نسبت به بافت‌های ساده دارند. پلیورهای بافتنی به دلیل حجم زیاد، شما را چاق‌تر نشان می‌دهند اما نمونه‌های ظریف این خطای دید را ایجاد نمی‌کنند.

منبع: برترینها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه