می خواین بدونین که چگونه آینه خونه‌تون رو تمیز و براق کنین؟ ما اینجا بهتون میگیم که چجوری این کار رو انجام بدین.

می خواین بدونین که چگونه آینه خونه‌تون رو تمیز و براق کنین؟ ما اینجا بهتون میگیم که چجوری این کار رو انجام بدین.

چگونه آینه را تمیز کنیم؟

 

براق نگه داشتن آینه ظاهرا برای همه عذاب آوره اما اونقدرا هم سخت نیست که سطح یا شیشه ی آینه رو براق نگه داریم. دستورهای ما رو دنبال کنین و مطمئن باشین که خودتون هم از شدت تمیزی به جای اینکه خودتون رو تو آینه ببینین، به اون خیره میشین.
به طور کلی برای تمیز کردن سرکه پیشنهاد می شه که به عنوان یه محصول موثر و ارزون استفاده می شه. اما وقتی نوبت تمیز کردن آینه می شه، راهش اینه که از یه پارچه نرم و آب گرم استفاده کنین. ممکنه بخواین مواد پاک کننده، اسفنج و یا فوم اصلاح هم روی دستتون بریزین و استفاده کنین.

چگونه آینه را تمیز کنیم؟

 

  • آینه‌تون رو درخشان کنین

اگه آینه ی خونه شما زیاد کثیف نیست، می تونه در عرض چند ثانیه با کمی آب گرم هم تمیز بشه، بعد از تمیز کردن، اون رو با یه دستمال تمیز و نرم خشک کنین ( با حرکات دایره ای برای جلوگیری از گسترش اون ) .
اگه دوده روی اون نشسته، ماده ی پاک کننده رو با آب گرم رقیق کنین و از اسفنج برای تمیز کردن سطح آینه استفاده کنین. سپس هر لکه ی باقی مونده رو با یه دستمال نرم و تمیزپاک کنین تا براق بشه.

چگونه آینه را تمیز کنیم؟

 

  • آینه ها رو در جاهای مرطوب، بدون بخار نگه دارین.

این نکته رو به یاد داشته باشین، داخل حموم به دلیل اینکه بخار وجود داره تمیز کردن اون بی فایده هست.
برای جلوگیری از بخار گرفتن آینه‌تون، کمی فوم اصلاح رو به طور مساوی در سراسر سطح اون بمالین. با استفاده از دستمال بسیار نرم، اون سطح رو پاک کنین. شیشه آینه در عرض چند ثانیه برق میفته.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه