اگر بدنبال شغلی با درآمد بالا و محیط کاری راحت و کم استرس هستید، شرکت Payscale چندین گزینه را با ذکر درآمد سالیانه، و درصد کم استرس بودن آن به شما معرفی می کند.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: اگر بدنبال شغلی با درآمد بالا و  محیط کاری راحت و کم استرس هستید، شرکت Payscale چندین گزینه را با ذکر درآمد سالیانه، و درصد کم استرس بودن آن به شما معرفی می کند. (متوسط درآمد این مشاغل 100 هزار دلار در سال است). این مشاغل عبارتند از:

پردرآمدترین و کم استرس ترین مشاغل دنیا

•    مهندسی مخزن (از زیرشاخه های مهندسی نفت): 136 هزار دلار درآمد سالیانه، 66% آسودگی خاطر

مهندسی مخزن مطالعات مدلسازی به منظور تشخیص ارزش اکتشاف محصول در مناطق نفتخیز است. افراد این مشاغل حوزه های نفتی را شناسایی کرده و ارزش یا ریسک اقتصادی پروژه های بزرگ را بررسی می کنند.

•    مهندسی نفت: 130هزار دلار، 59%

وظیفه این افراد یافتن کارآمدترین راهکار ها برای به حداکثر رساندن استخراج فرآورده های نفتی است. و همچنین طراحی و گسترش ابزارهای جدید برای استخراج سوخت های فسیلی است.

•    وکیل ثبت اختراع (Patent attorney): صد و چهل و شش هزار دلار، 54%

وکیل ثبت اختراع از حقوق فکری و مالکیت معنوی سازمان ها حمایت می کند.

•    متخصص داده ها، فناوری اطلاعات (Data Scientist, IT) ، صد و سیزده هزار دلار، 59%

متخصص داده ها فردی است که حجم انبوهی از داده ها را بررسی و مدیریت می کند. به نسبت افزایش رو به رشد داده ها، تقاضا و نیاز به این مشاغل و مهارت ها نیز افزوده می شود.

•    ژئوفیزیک دان (Geophysicist): صد و پنج هزار دلار، 56%.

ژئوفیزیک از شاخه های علوم زمین است. و ژئو فیزیک دان فرم زمین و چگونگی حرکت لایه ها و بخش های مختلف آن را مطالعه و بررسی می کند.

•    محقق تجربه کاری (User Experience Researcher): نود و نه هزار دلار، 62%

محقق تجربه کاری نگرش، رفتار و نحوه استفاده یک کاربر اینترنتی در استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس خاص را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.

•    مَرگَر (Actuary): نود و هشت هزار دلار، 63%

مرگر ها هزینه های مخاطره (در تجارت، فعالیت های اقتصادی و مالی، بیمه و بانک) را محاسبه می کنند. مرگر ها با محاسبات ریاضی، احتمال وقوع رخدادهای مختلف و نتایج مالی آنها رابررسی کرده و سعی در به حداقل رساندن زیان و هزینه دارند. مهارت آماری و ریاضیات در این شغل ضروری است.

•    مدیر مهندسی نرم افزار (Principal Software Engineer): صد و پانزده هزار دلار، 48%
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه