موسسه تحقیقاتی "اکویلار" در جدیدترین مطالعات خود اقدام به معرفی پردرآمدترین مدیران سال 2015 کرده است.

سایت بازارخبر: موسسه تحقیقاتی "اکویلار" در جدیدترین مطالعات خود اقدام به معرفی پردرآمدترین مدیران سال 2015 کرده است.

می خواهید باور کنید یا نه ولی در دنیا سرمایه‌داران و روسای کمپانی‌های بزرگی هستند که پول زیادی به جیب می‌زنند با سرمایه‌گذاری در کشورهای قدرتمندی همچون ایالات‌متحده و کشاندن گروه متوسط و فقیر جوامع به ورطه نابودی، سرمایه خود را چند برابر می‌کنند. عده‌ای بر این عقیده هستند که دستمزدهای این گروه نشانه‌هایی از کاپیتالیسم است- عده‌ای زحمت می‌کشند و سود اصلی را یک نفر می‌برد. این اقلیت شاید درآمد بالایی داشته باشند ولی سرمایه‌گذاری موفق آن‌ها را به غول‌های پولداری در عرصه بین‌المللی تبدیل کرده است.

تعداد مدیران ثروتمند و پردرآمد در سال 2015 افزایش‌یافته است؛ بااین‌حال عده‌ای هستند که تنها مسیرشان به بانک و ذخیره پولشان است! موسسه تحقیقاتی "اکویلار" در جدیدترین مطالعات خود اقدام به معرفی پردرآمدترین مدیران سال 2015 کرده است.

شریف سوکی- 142 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

شریف سوکی مدیر گروه انرژی (Cheniere) است. او روزانه 388 هزار و 902 دلار درآمد دارد که 2 هزار 700 مرتبه از درآمد یک کارمند معمولی بالاتر است. پایگاه رتبه سنجی فوربس نیز اعلام کرده، تنها پاداش سوکی در سال بیش از 3 میلیون و 700 هزار دلار است. Cheniere یک شرکت انرژی در تگزاس است و در زمینه صادرات گاز طبیعی فعالیت دارد. گفته می‌شود رشد ناگهانی سود این کمپانی بین سال‌های 2008 تا 2013 از علل افزایش درآمد این مدیر است.


ماریو جی گابلی – 85 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

گابلی مدیر گروه سرمایه‌گذاری (GAMCO) است. این شرکت فعالیت خود را درزمینهٔ شناسایی بازارهای سرمایه از دهه 1970 آغاز کرده است. گابلی مؤسس این شرکت بوده و به عنوان مدیر ارشد این گروه بیش از 85 میلیون دلار در سال درآمد دارد. با حفظ 50 درصد سهام این شرکت، ثروت گابلی بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار برآورد می‌شود.


لارنس جی الیسون- 78 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

لارنس الیسون مدیر ارشد کمپانی کامپیوتری "اوراکل" است. وی در سمت یکی از مدیران این کمپانی، با جذب 120 هزار کارمند، ارزش کمپانی را تا 90 میلیارد دلار افزایش داد. ارزش ثروت ینمدیر به بیش از 56 میلیارد و 200 میلیون دلار می‌رسد.


لسلی مون ویز- 65 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

مون ویز مدیر شبکه تلویزیونی CBS پربیننده‌ترین شبکه آمریکا است. وی قبل از راه‌اندازی این شبکه، مدیر اجرایی برنامه‌های تلویزیونی بود و در حال حاضر سالانه بیش از 65 میلیون دلار دستمزد دارد.


نیکلاس هاولی- 64 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

هاولی مدیر شرکت TransDigm درزمینهٔ تجهیزات نظامی و هوای است. هاولی به‌عنوان مدیر ارشد این شرکت بیش از 64 میلیون دلار در سال درآمد دارد. درآمد این شرکت در سال 2012 بیش از یک میلیارد و 700 میلیون دلار رسید.


دان ماتریک- 57 میلیون و 800 هزار دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

دان ماتریک مؤسس گروه زینگا فعال درزمینهٔ بازی‌های اینترنتی و آنلاین است. درآمد سالانه این دورگه انگلیسی کلمبیایی در سال به بیش از 57 میلیون دلار در سال می‌رسد. درآمد زینگا در سال 2013 بیش از 873 میلیون دلار شد و همچنان رو به افزایش است.


ریچارد سی ادکرسون- 55 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

ادکرسون یکی از مدیران گروه معدن فری پورت مک موران است. این گروه در سال 1912 تأسیس شد ولی همواره اخطار فعالان محیط‌زیست را به همراه داشته است. بااین‌حال همانند گروه‌های معدن، این گروه نیز درآمد بالایی را به جیب مدیرانش سرازیر می‌کند. درامد ادکرسون در سال بیش از 55 میلیون دلار رسیده است.


جفری واینر- 49 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

واینر مؤسس شبکه اجتماعی لینک دین است. این شبکه در بیش از 200 کشور جهان مورد کاربرد است و تقریباً 260 میلیون نفر کاربر دارد. این تعداد کاربر کافی است که مؤسس آن سالانه بیش از 49 میلیون دلار درآمد داشته باشد.


استفن کافر- 39 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

کافر مدیر سایت اینترنتی تریپ ادوایزر (TripAdvisor) است. این سایت در زمینه ارائه اطلاعات گردشگری فعالیت می‌کند.


فیلیپ دامن- 37 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین مدیران جهان در سال 2015 + تصاویر

دامن از مؤسسان ویاکام (Viacom) است. ویاکام یک شرکت رسانه جمعی است که چندین شبکه تلویزیونی و استودیوی تهیه‌کنندگی را راهبری می‌کند. ویاکام ششمین شبکه رسانه‌ای در آمریکا است که مدیر ارشد آن بیش از 37 میلیون دلار در سال درآمد دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه