اگر دختر نوجوانی هستید یا در خانه دختر نوجوان دارید که مثل تمام دختران نوجوان این سن و سال با علاقه زیادی، تازه های بازار پوشاک را پیگیری می کنند، این روزها باید سراغ اکسسوری هایی با رنگ های فسفری بروید.

اگر دختر نوجوانی هستید یا در خانه دختر نوجوان دارید که مثل تمام دختران نوجوان این سن و سال با علاقه زیادی، تازه های بازار پوشاک را پیگیری می کنند، این روزها باید سراغ اکسسوری هایی با رنگ های فسفری بروید. اگر نگاه دقیقی به فروشگاه های کیف، کفش، روسری و… بیندازید، محصولاتی در رنگ های نارنجی فسفری، سبز فسفری و صورتی فسفری خواهید دید. رنگ هایی که دیدن آنها در نور تند و شدید روزهای تابستانی کمی عجیب به نظر می رسد اما به زودی با زیاد شدن آنها و رواج شان در میان دخترهای جوان، به دیدن شان عادت می کنید. چنین تب هایی اغلب رواج چندانی در دنیای پوشاک ندارند و با پایان فصل تابستان عمر آنها به پایان می رسد. پیش بینی می کنیم رنگ های فسفری هم عمری به کوتاهی تابستان ۹۳ داشته باشند و به عنوان یادگاری این تابستان درخاطره ها بمانند.

مُد و پوشاک به سبک تابستان 93

رنگ هایی که دیدن آنها در نور تند و شدید روزهای تابستانی کمی عجیب به نظر می رسد اما به زودی با زیاد شدن آنها و رواج شان در میان دخترهای جوان، به دیدن شان عادت می کنید. چنین تب هایی اغلب رواج چندانی در دنیای پوشاک ندارند و با پایان فصل تابستان عمر آنها به پایان می رسد.

پیشنهاد ویژه برای خانم های خوش سلیقه؛ مانتو حریر
اگر برای تابستان امسال، در کنار مانتوهای نخی که برای استفاده روزانه مناسبند، دنبال مانتوی رسمی تر و مجلسی تر می گردید، مانتوهای حریر را به شما پیشنهاد می کنیم که در کارهای طراحان مختلف دیده می شود. حریر پارچه نازک و لطیفی است که اغلب برای لباس های شب و مهمانی به کار می رود ولی با ترکیب دو لایه حریر، طراحان مانتو، نمونه های زیبایی را عرضه کرده اند. مانتوهای حریر در مقایسه با مانتوهای ابریشمی که برای موقعیت های رسمی پیشنهاد می شوند، سبکی و خنکی بیشتری دارند. از سوی دیگر پارچه های حریر هم تنوع رنگی چشمگیری دارند و هم در طرح ها و نقش های مختلف در بازار موجودند.

تنوع پارچه های حریر، این فرصت را به طراحان و دوزندگان مانتو می دهد تا نمونه های متفاوتی برای سلیقه های مختلف تولید و عرضه کنند. با استفاده از پارچه های حریر امکان دوخت مانتوهای برشدار و کتی به دلیل شلی پارچه وجود ندارد و به جای آن باید سراغ مدل های گشاد عبایی رفت. مانتوهای حریر این فرصت را به خانم های ایرانی می دهد تا در این روزهای گرم با طرح و رنگ های شاد و تابستانی، حال و هوای تابستانی و رنگین به تیپ خود بدهند.

خنک راه بروید
کفش های عروسکی و صندل های تابستانی خود را دور بیندازید، محصول تازه ای به بازار رسیده که می تواند پاهای شما را از گرمای تابستان نجات دهد. بهترین و مرغوب ترین کفش های چرمی هم حرارت بالایی در فصل گرم ایجاد می کنند اما اگر سراغ کفش های پارچه ای بروید، خنکای مطبوعی را تجربه می کنید. تابستان امسال مجموعه ای از کفش های پارچه ای به بازار آمده که ��یش از این نمونه مشکی یا سفید آنها را می شد در برخی فروشگاه ها دید اما حالا نمونه های رنگی و طرحدار آنها به بازار آمده که بیش از همه مناسب دختران جوان و نوجوان است.

کمد شما کم دارد
به کمد کیف های خودتان نگاهی بیندازید، اگر یک کیف پلاستیکی یا حصیری سبد مانند در کمد شما وجود ندارد، درفهرست خرید خودتان قرار دهید و در آستانه تابستان و فصل استخر رفتن، یک کیف استخر بخرید. برای کیف استخر که بهتر است از جنس پلاستیک یا حصیر باشد، سراغ رنگ های شاد و تابستانی بروید تا در خوشحالی و شادمانی روزهای تابستانی شما موثر باشد. حتی اگر خیلی اهل استخر رفتن نیستید، این کار را انجام بدهید؛ شاید این کیف زیبا و جذاب بهانه ای شد برای شنا و ورزش کردن شما در تابستان امسال.

بازگشت دامن های بلند
برای مهمانی آخر هفته به چه لباسی فکر کرده اید؟ آیا می دانید دامن های بلند که در سال های اخیر به فراموشی سپرده شده بودند، به بازار برگشته اند و در مجموعه تابستان امسال اغلب طراحان دیده می شوند. طراحان به شما پیشنهاد می کنند دامن های حریر بلند با چین ریز را جایگزین دامن های زیر زانویی کنید که این سال ها رواج داشته اند و تن پوش غالب خانم ها برای مهمانی و دورهمی بوده اند. این دامن ها دوخت بسیار ساده ای دارند که اگر کمی خیاطی بلد باشید، می توانید خودتان هم به سادگی و با کمترین هزینه در خانه تهیه کنید. کافی است به اندازه دو قد دامن، پارچه حریر بخرید چون پارچه حریر نازک است و باید به صورت دولایه بدوزید. از یک کش ۳سانتی متری برای کمر دامن استفاده کنید. حریر را با چین های ریز تنظیم شده، روی کش بدوزید. به جای دو لایه حریر می توانید از حریر و آستر استفاده کنید. با این روش شما به سادگی و با کمترین هزینه صاحب یک دامن به روز می شوید.

منبع: زیگیل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه