یکی از برندهای نوپا که طی سالیان اخیر عملکردی مطلوب در حوزه ساعت و ارائه محصولات لوکس داشته «ولبرِی» نام دارد. این برند در سال 2009 از تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی شکل گرفته است.

مجله اینترنتی برترین ها
مجله سرزمین پویا:یکی از برندهای نوپا که طی سالیان اخیر عملکردی مطلوب در حوزه ساعت و ارائه محصولات لوکس داشته «ولبرِی» نام دارد. این برند در سال 2009 از تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی شکل گرفته است.

تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی

بنا بر یک رسم دیرین، نام ساعت با کشور سوییس همراه و دلنشین است، به ویژه اگر صحبت از برندهای لوکس و صاحب نام در این حوزه باشد، حرف اول و آخر را سوییسی ها و تولیدات خاص آنها می زند اما چند سالی است که حرکتی آرام و البته پیوسته در دنیای ساعت جریان دارد تا معادلات موجود را کمی دچار تغییر و تحول کند، هر چند که مسیری طولانی پیش رو قرار دارد.

یکی از برندهای نوپا که طی سالیان اخیر عملکردی مطلوب در حوزه ساعت و ارائه محصولات لوکس داشته «ولبرِی» نام دارد. به گزارش پول نیوز، این برنددر سال 2009 از تعامل طارحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی شکل گرفته است.

تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی

ولبری حاصل تلاش دو انسان پرشور و علاقه مند به دنیای ساعت است و بهانه ای بوده تا این دو تمام تجربیات و آرمان های خود را در تولید یک محصول لوکس و بی نقص به اشتراک بگذارند.

کوم دو ولبری در سال 1980 در شهر پاریس (فرانسه) متولد شد و از همان سال های کودکی علاقه خود را به مکانیک، خودرو و هواپیما نشان داد. پس از دریافت دیپلم به کشور سوییس رفت تا در دانشگاه پلی تکنیک فدرال لوزان به ادامه تحصیل در حوزه مورد علاقه خود بپردازد.

تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی

لوزان مکنی برای بروز استعدادهای ولبری بود. او با نمره عالی از دانشکده مهندسی فارغ التحصیل شد و شانس حضور در مجموعه کارتیه را به دست آورد. در آنجا بود که ولبری با دنیای ساعت و عالی ترین سطح تولید این وسیله محبوب بیشتر آشنایی یافت.

اما این موفقیت ها برای ولبری کافی نبود و پس از مدتی به آمریکا رفت تا مهارت های خود را در دانشگاه هاروارد تکمیل کند. در این زمان بود که ولبری خود را برای تحقق رویاهایش آماده تر یافته و تصمیم بر راه اندازی برند شخصی در دنیای ساعت گرفت.

نخستین اقدام ولابری برای راه اندازی برندی که بتواند در میدان رقابت جهانی حضور داشته باشد، تشکیل یک تیم قدرتمند بود. از این رو وی تلاش کرد تا همکاری خود را با اولگا کورسینی را به عنوان یک طراح نامدار و شریکی مناسب آغاز کند.

تعامل طراحی ایتالیایی و مهندسی فرانسوی

ولبری و کورسینی تیمی بسیار موفق را تشکیل داده و این دو در کنار یکدیگر حرکت به سمت راه اندازی برند «ولبری» را آغاز کردند. اولگا کورسینی متولد 1979 در شهر فلورانس (ایتالیا) است.

وی تحصیلات تخصصی خود را در حوزه طراحی جواهرات به پایان رسانده و سابقه همکاری جدی با برندهای مطرح جهان مد همچون بولگاری و گوچی را داشته است. طراحی متفاوت، مهندسی دقیق و استفاده از بهترین مواد اولیه، «ولبرِی» را به سمت حضور در میان برترین های جهان ساعت سوق می دهد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه