هر مردی دوس داره وقتی مهمونی میره خوب به نظر برسه. برای این کار لازمه که شما قوانین کوچیکی رو تو ذهنتون داشته باشین. اولین و مهمترینش ممکنه زیاد ضروری به نظر نرسه و یا ارزش گفتن نداشته باشه اما مهمه که خودتون رو همیشه مرتب نگه دارین. درواقع به این معنی که همیشه خوش پوش و خوشبو باشین. به موهاتون برسین، ریش خودتون رو تر و تمیز کنین و مطمئن شین که تنفستون بوی تازگی بده. چون که شما هیچ وقت نمیدونین در اون مهمونی شب و دوستانه چه اتفاقی ممکنه بیفته. هیچ دختری به پسر یا مردی که ظاهر نا مرتبی داره و ...

مردان برای مهمونی چه نوع لباسی بپوشند؟

مردان در یک مهمونی دور همی چه نوع لباسی بپوشن؟
هر مردی دوس داره وقتی مهمونی میره خوب به نظر برسه. برای این کار لازمه که شما قوانین کوچیکی رو تو ذهنتون داشته باشین. اولین و مهمترینش ممکنه زیاد ضروری به نظر نرسه و یا ارزش گفتن نداشته باشه اما مهمه که خودتون رو همیشه مرتب نگه دارین. درواقع به این معنی که همیشه خوش پوش و خوشبو باشین. به موهاتون برسین، ریش خودتون رو تر و تمیز کنین و مطمئن شین که تنفستون بوی تازگی بده. چون که شما هیچ وقت نمیدونین در اون مهمونی شب و دوستانه چه اتفاقی ممکنه بیفته. هیچ دختری به پسر یا مردی که ظاهر نا مرتبی داره و انگار تازه از خواب بیدار شده نگاه نمی کنه. یه ظاهر مرتب تاثیرگذاری بیشتری داره.
قدم بعدی اهمیت دادن به وسایل همراهتونه. هدف اصلی ما با توجه به زیورآلات همراهتون، سادگی ظاهرتونه. کلیشه ها خود به خود ایجاد نمی شن. این موضوع درباره اصطلاح “کمتر همان بیشتر است” هم صدق می کنه. اغلب اوقات شلوار جین ساده، یه تیشرت یا بلوز قشنگ و کفش های مناسب برای یه مهمونی دوستانه و خودمونی کافیه. مطمئن بشین که با لباس هایی که میپوشین احساس راحتی دارین و تا جایی که می تونین از پارچه هایی برای لباس هاتون استفاده کنین که از عرق کردنتون جلوگیری می کنه. از زیورآلاتتون با اعتماد به نفس استفاده کنین.

مردان در یک جشن رسمی چه نوع لباسی بپوشن؟
اگه میخواین تو یه جشن رسمی شرکت کنین اول دقت کنین که اون مهمونی لباس هماهنگ نداشته باشه، چون در اون صورت باید بر طبق اون لباس بپوشین. اغلب جشن های رسمی یه نوع لباس مشخص دارن. اگه غیر از این بود، سعی کنین متوجه بشین که اون مهمونی تا چه حد رسمیه.یه جشن فوق العاده رسمی مثل مراسم عروسی یه نوع لباس رسمی نیاز داره، چه اون جشن عروسی داخل باغ باشه و ی�� جشنی با همکارانتون باشه فرقی نمی کنه. برای یه رویداد فوق العاده رسمی مثل یه عروسی تو یه محیط شیک بهتره که شما کت و شلوار با یه رنگ ساده و تیره بپوشین. یه کراوات مشکی و تیره هم برای همچین مهمونی هایی بیشترین و بهترین انتخابه. اگه از دستمال گردن استفاده می کنین، سعی کنین حتما دستمال گردنتون تقریبا هم رنگ کت و شلوار و یا پیراهنتون باشه. کت و شلوارتون رو همراه با یه جفت کفش چرمی مناسب با رنگ مناسب و جوراب های تیره بپوشین.
یه مهمونی کمتر رسمی مثل عروسی توی باغ به شما حق انتخاب بیشتری برای زیورآلاتتون می ده. میتونین کت و شلوار ساده با هر رنگی بپوشین و از کراوات یا دستمال گردن با توجه به میل شخصی خودتون میتونین استفاده کنین و اگه دوس نداشتین استفاده نکنین. خیلی شیک تر میشین اگه از یه کراوات با رنگی نزدیک به کت و شلوارتون و یا پیراهنتون استفاده کنین. کت و شلوارتون رو با یه جفت کفش چرمی مناسب و جوراب های تیره بپوشین. همین طور می تونین شلوار طرح ارتشی رو با یه بلوز ساده و کفشهای چرمی یا جیر ست کنین. مهمته که برای ظاهرتون وقت بذارین و همیشه مرتب به نظر برسین.

مردان در یک جشن خانوادگی چه نوع لباسی بپوشن؟
مهمونی های خونوادگی زمینه های مختلف داره. قبل از آماده شدن برای یه مهمونی خونوادگی، سعی کنین بفهمین که اون مهمونی تا چه اندازه رسمیه. مهمونی های خونوادگی میتونه رسمی، نیمه رسمی و یا با توجه به موضوع مهمونی دوستانه باشه. اگه مهمونی خونوادگی مثل مهمونی تولد، دوستانه باشه می تونین شلوار جین و یا طرح ارتشی و اسپرت بپوشین. کفش های تمیز بپوشین. برای بالاتنه میتونین تیشرت، پیراهن و یا ژاکت یقه هفت بپوشین. حتی اگه مهمونی از نوع خودمونی هم هست، باز هم سعی کنین که ظاهرتون خوب و شیک باشه. این کار باعث میشه که روی اعضای خونواده تاثیر مثبت بذارین.
اگه مهمونی رسمی هست مثل عروسی، بهترین لباس برای شما کت و شلوار هست. میتونین در طول مهمونی کت خودتون رو دربیارین. یه نکته مهم درباره مهمونی های خونوادگی اینه که وقتی شما به صاحب مهمونی از نظر فامیلی نزدیک تر هستین باید لباسی که می پوشین رسمی تر باشه. فراموش نکنین که کفش درجه یک و شیک بپوشین.
برای یه مهمونی نیمه رسمی مثل جشن سالگرد ازدواج، لازم نیست که لباس رسمی بپوشین اما مطمئنا لباس جین هم مناسب نیست. به عنوان مثال میتونین یه پیراهن و شلوار طرح ارتشی بپوشین.برای کفش هم از نوع جیر و یا چرم استفاده کنین. از زیورآلاتی استفاده کنین که به شخصیتتون بیاد. مطمئن بشین که با لباسی که میپوشین احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه