معمولا افراد اتو کشیدن لباس‌ها را کاری دشوار و طاقت‌فرسا می‌دانند، علاوه بر این اتو کشیدن به زمان و تمرکز بالایی نیاز دارد

معمولا افراد اتو کشیدن لباس‌ها را کاری دشوار و طاقت‌فرسا می‌دانند، علاوه بر این اتو کشیدن به زمان و تمرکز بالایی نیاز دارد و گاهی اوقات بسیار خسته‌کننده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به علت دسترسی نداشتن به برق یا کمبود زمان نتوانسته‌اید لباس‌هایتان را اتو کنید و به همین دلیل دیر به محل کار یا محل تحصیل خود رسیده‌اید. در اینجا به روشی بسیار آسان برای اتو کشیدن لباس‌ها اشاره می‌کنیم.

در اینجا دستور تهیه یک نوع اسپری را برای شما آماده کرده‌ایم که بدون اتلاف و‌قت و انرژی به راحتی لباس‌هایتان را صاف و مرتب می‌کند. این اسپری هیچ‌گونه لکه‌ای بر روی لباس شما باقی نمی‌گذارد و به سرعت خشک می‌شود و از همه مهم‌تر به‌ راحتی آماده می‌شود.

4103934_526

مواد مورد نیاز
۱ قاشق سوپ‌خوری نرم‌کننده پارچه
۱ قاشق سوپ‌خوری الکل یا سرکه سفید بی‌بو
۴۰۰ میلی‌لیتر آب مقطر
قوطی اسپری خالی

روش تهیه
همه این مواد را با هم ترکیب کنید و آن را در قوطی اسپری خالی بریزید و آن را تکان دهید. برای این کار کافی است مقداری از مواد اسپری را روی قسمت‌های چروک لباستان اسپری کنید و پس از آن لباس را با دستتان صاف کنید و آن را به چوب لباسی وصل کنید و صبر کنید تا خشک شود، خواهید دید که بدون استفاده از اتو لباس‌‌هایتان به‌ راحتی صاف می‌شود و از این طریق در مصرف برق نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

Share the post "لباس‌هایتان را بدون اتو صاف کنید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. چطور موهایتان را بدون اتوی مو صاف کنید
  2. ۵ رازی که لباس هایتان درباره شما فاش می کنند
  3. راهنمای آسان خرید لباس بدون داشتن آگاهی
  4. بدون استفاده از دارو، میگرن را درمان کنید
Tweet لباس‌هایتان را بدون اتو صاف کنید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه