برای تغییر یک قفسه معمولی با خطوط ساده یک قفسه ایجاد کنید که دارای چنگک هایی برای نگهداشتن خود باشند. این فقط یک راه ایده آل و طراحی منصر به فرد به شما نمی دهد بلکه بسیار کاربردی است و کتاب های شما از روی آن به زمین نمی افتد.

برای تغییر یک قفسه معمولی با خطوط ساده یک قفسه ایجاد کنید که دارای چنگک هایی برای نگهداشتن خود باشند. این فقط یک راه ایده آل و طراحی منصر به فرد به شما نمی دهد بلکه بسیار کاربردی است و کتاب های شما از روی آن به زمین نمی افتد. این قفسه ۱۱ رنگ نیز دارد. اگر خواستید به فضای خانه خود یک طرح سنتی و کلاسیک هدیه کنید ، یک قفسه با ستون ایجاد کنید. ما یک نوع مشکی آن را انتخاب کرده ایم .

برای داشتن یک روح خلاقانه و بازیافت شده ما یک قفسه چوبی نیز با چنگک های آهنی در نظر گرفته ایم. ترکیب چوب و آهن می تواند برای دکورهای صنعتی ایده جالبی تلقی می شود. شما م یتوانید از این قفسه چوبی برای نگهداری وسایل آشپزخانه تان در آنجا استفاده کنی. در نهایت اگر می خواهید چیزهای زیادی روی قفسه خود داشته باشید ، به دنبال سنگ هایی باشید که براحتی بتواند به دیوار آویزان شود. شما م یتوانید انواع کتابها ، گلدان ها و جا مدادی یا حتی وسایل اسباب بازی بچه ها را بدون نگرانی از افتادنشان در آنجا ذخیره کنید.

قفسه های دکوراتیو دیوار منزل

 

قفسه های دکوراتیو دیوار منزل

قفسه های دکوراتیو دیوار منزل

 

قفسه های دکوراتیو دیوار منزل

قفسه های دکوراتیو دیوار منزل

 

منبع: دلگرم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه