برای انتخاب درست جواهرات یعنی برای آنکه یکراست بزنید به دل هدف، تنها جواهرات خریدن کافی نیست! شما یعنی آقایان، باید بدانید که دست روی چه انتخاب هایی بگذارید تا تلاش تان نتیجه بدهد

برای انتخاب درست جواهرات یعنی برای آنکه یکراست بزنید به دل هدف، تنها جواهرات خریدن کافی نیست! شما یعنی آقایان، باید بدانید که دست روی چه انتخاب هایی بگذارید تا تلاش تان نتیجه بدهد. شما باید از ظرافت های روحیه همسر آینده تان با خبر باشید تا یکراست بزنید به قلب هدف! این یک راهنماست برای آنکه تلاش های شما آقایان عزیز در خرید جواهرات به ثمر بنشیند.

این خانم تجملاتی است!

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر آینده شما یک خانم با دیسیپلین است و البته عاشق تجملات حتما به انتخاب یک گل سینه جواهر برای او فکر کنید. ترکیب برلیان با سنگ های قیمتی از یاقوت گرفته تا کهربا و زمرد به شرط آنکه زیبایی آن درست و حسابی به چشم بیاید برای گل سینه انتخابی شما جواب می دهد.

برای خانم های به روز!

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر شما یک خانم به روز است که با مد جهانی جلو می رود حتما به خرید یک دستبند مشابه نمونه پیشنهادی ما فکر کنید. یادتان باشد دستبندهای پهن البته ظریف و با طرح های هندسی جزو به روزترین طراحی های طراحان جواهرات دنیاست.

کمی تا قسمتی سنتی

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر آینده شما عاشق سنت و نقش و نگارهای اسلیمی است که از دل طرح های سنتی ایرانی می آیند، حتما به انتخاب یک جفت گوشواره آن هم از نوع یاقوت قرمز درست مثل گوشواره پیشنهادی ما فکر کنید.

همیشه جواب می دهد

شناخت خانم ها از جواهرات

یک جفت گوشواره زمرد سبز، یا یک تو گردنی به شرط آنکه درست و حسابی بزرگ باشد و ترجیحا ساده همیشه جواب می دهد! فرقی هم نمی کند که همسر شما چه سلیقه ای دارد؛ شما با انتخاب این مورد همیشه جواب می گیرید.

سخت پسندها!

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر سخت پسندی دارید شک نکنید که به این راحتی ها نمی توانید او را راضی کنید، پس بهترین راه این است که سراغ یک انگشتر یا حتی گوشواره مروارید بروید و نگران چیزی نباشید چون سادگی و زیبایی این انتخاب حتما سخت پسندترین خانم ها را هم راضی می کند!

برای خانم های مدرن!

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر شما یک خانم با دیدگاه های کاملا مدرن است به خرید یک گردنبند یا حتی گوشواره مشابه نمونه های پیشنهادی ما فکر کنید. طراحی های مدرن با گرافیک های نا متعارف انتخاب اغلب خانم هایی است که طرفدار دنیای مدرنند و به طرح های گرافیکی هم علاقه مندند.

برای خانم های آرام

شناخت خانم ها از جواهرات

اگر همسر شما روحیه آرامی دارد، مهربان است و چندان اهل زرق و برق نیست حتما به انتخاب جواهراتی با الماس صورتی مثل گوشواره های پیشنهادی ما فکر کنید. آرامش این جواهرات دقیقا همان چیزی است که همسر آرام شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

منبع: مجله زندگی ایده آل

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه