یکی از ضروری ترین بخش های هر خانه ایده آل، کمدی است که در جای مناسبی قرار گرفته است؛ چه این کمد اندازه کوچکی داشته باشد و چه کمدی که بتوان در آن قدم زد.

یکی از ضروری ترین بخش های هر خانه ایده آل، کمدی است که در جای مناسبی قرار گرفته است؛ چه این کمد اندازه کوچکی داشته باشد و چه کمدی که بتوان در آن قدم زد. در موارد معدودی نیازی به این فضا نیست و می تواند به مکان مفیدی برای کار یا بازی تبدیل شود. این کنج حتی می تواند برای افراد نقش یک اتاق را ایفا کند؛ مثلا یک اتاق بازی، یا دفتر کار.

یا اگر نیازی به این کمد نیست، می توانید درهایش را ببندید و آن را مخفی نگه دارید، یا کاملا آن را حذف کنید و فضای اتاق را بزرگتر کنید.

فضای مطالعه

جالب ترین استفاده ای که از یک کمد بی استفاده می توانید بکنید چیست؟ بدون شک فضای مخصوص مطالعه .

به این تصویر توجه کنید. نورپردازی مناسب، قفسه های کتاب، فضایی راحت برای نشستن، کمد بلااستفاده را به محل مطالعه تبدیل کرده است.

سوء استفاده از یک کمد بی استفاده!

فضای کار

کسانی که محل کارشان خانه است، اهیمت جداسازی فضای کار و زندگی را می دانند. اما اگر از آن ناگزیرید، می توانید میز کار را به درون کمد منتقل کنید. با تعبیه درب های کشویی کارتان حتی راحت تر خواهد شد.

سوء استفاده از یک کمد بی استفاده!

فضای خواب

اگر بزرگی کمد شما به حدی است که بتوانید در آن تشک تختخواب قرار دهید، می توانید آسوده ترین محل خواب زندگی را تهیه کنید. می توانید این فضا را با قرار دادن دو تشک خوشخواب آماده کنید، و یا حتی تخت دو طبقه سفارشی برای این فضا بسازید. این فضا بخصوص برای کودکان مناسب است که ترجیح میدهند برای بازی و انجام تکالیف فضای بیشتری در اتاق داشته باشند.

سوء استفاده از یک کمد بی استفاده!
فضای مخفی کفش و لباس

این کمد فضایی است که لباس و کفش های نسبتا کثیف را از فضای تمیز خانه مجزا می کند. اما هر خانه ای مجهز به چنین فضای اختصاصی نیست. می توانید کت و بارانی، مانتو، کفش و کیفی که با آن بیرون بوده اید را در این فضا جاسازی کنید.

سوء استفاده از یک کمد بی استفاده!

نمایشگاه شخصی آثار هنری

حتما تا بحال فکر نکرده بودید که این فضا می تواند به یک گالری هنری خصوصی تبدیل شود! عکس ها، نقاشی ها و یا کلکسیون کتاب هایتان را در این کمد به نمایش بگذارید!

سوء استفاده از یک کمد بی استفاده!

شما ایده دیگری به ذهنتان نمی رسد؟

منبع: برترینها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه