در طراحی این آشپزخانه مدرن از سبکی خاص استفاده شده است. کابینت ها به شکلی خلاقانه در این محیط تعبیه شده اند و طراحی کابینت ها بسیار چشم نواز و زیبا است.

در طراحی این آشپزخانه مدرن از سبکی خاص استفاده شده است. کابینت ها به شکلی خلاقانه در این محیط تعبیه شده اند و طراحی کابینت ها بسیار چشم نواز و زیبا است. فضا برای انجام فعالیت در این محیط کافی است و فرد می تواند آزادانه به کارهای خود بپردازد.

از دیگر مسایلی که در این آشپزخانه به آن پرداخته شده است استفاده از رنگ سفید که نماد پاکی است در کنار رنگ قهوهای دیوار و کف پوش است که محیط را دنج و آرام نشان می دهد است. هود درون کابینت تعبیه شده است. ترکیب رنگ ها و طراحی خلاقانه این آشپزخانه را منحصر به فرد کرده است.

751912_748
آشپزخانه مدرن سفید و قهوه ای

رنگ سفید همان طور که قبلا اشاره شد به وفور برای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. در این طراحی مدرن از فضا مخصوصا ارتفاع حداکثر استفاده شده است. یک میز هم برای سرو غذا و هم برای انجام فعالیت های دیگر قرار داده شده است.

استفاده از هود island در این طراحی این طرح را چشم نواز و شیک کرده است. رنگ سفید محیط را بزرگتر نشان می دهد و فرد با قرار گیری در آن احساس آرامش خواهد داشت.

751913_119
آشپزخانه مدرن سفید

در آشپزخانه از چوب و استیل برای طراحی استفاده شده است که چشم را خیره می کند. ترکیب چوب و استیل آن چنان زیبا شده است که فرد با قرار گیری در این فضا حس زندگی و طراوت را به خوبی درک می کند.

چوب عنصری طبیعی و بر گرفه از طبیعت است که با محیط زیست سازگار است. استیل این آشپزخانه را مدرن کرده است و چوب به ظرافت آن افزوده است. استفاده از هود شومینه ای متناسب با طراحی این آشپزخانه را حرفه ای و خاص کرده است.

751914_591
چوب و استیل در آشپزخانه مدرن

در طراحی این آشپزخانه از رنگ خنثی سیاه و استیل در کنار چوب استفاده شده است. سیاه رنگی گیرا است که استفاده از آن در طراحی سبب می شود عناصر دیگر به خوبی خود را نشان دهند. در این آشپز خانه یک عنصر به زیبایی طراحی و اجرا شده است.

سینک ظرف شوویی استوانه ای شکل که این امکان در آن به وجود امده در یک مساحت دایره ای شکل هر گونه امکاناتی که یک سینک می تواند در پیشرفته ترین حالت خود دارا باشد در آن به وجود آمده است . هر طرحی یک نقطه عطف دارد و به نظر می سرد که در این کار انتخاب اوج خلاقیت طراح بسیار سخت است.

751915_504
سینک در آشپزخانه مدرن

استاده از رنگ قهوه ای در طراحی این آشپزخانه انتخابی بسیار مناسب و هوشمندانه بوده است. یک آشپزخانه باید محلی باشد تا فرد بتوان با یک ذهن آرام و بی دغدغه به انجام فعالیت در آن بپردازد و رنگ قهوه ای این حس را به رد خواهد داد که در آرامش مطلق و با روحیه ای شاد به آشپری در آن بپردازد.

در این طرح نیز از هود جزیره برای تهویه مناسب هوا استفاده شده است. فضای آشپزخانه بسیار شاد و زنده است. نور پردازی در این آشپزخانه بسیار درست انجام شده است و محیط را زیبا و روشن کرده است.

751916_565
نورپردازی در آشپزخانه مدرن

تلفیقی از رنگ سفید و چوب که به محیط جان داده است و این امکان را به فرد می دهد که با قرار گیری در این محل با روحیه ای خوب به فعالیت بپردازد و از انجام آشپزی در فضا احساس خستگی و کسلی نکند.

آن چنان که هرگز در این محل احساس یکنواختی نخواهید کرد.نور ورودی به این اتاق نیز کمک زیادی به روشن کردن محیط کرده است و در بزرگتر نشان دادن آن بسیار موثر بوده است. تناژی از رنگ سبز حس زندگی و طراوت را به محیط القا می کند.

751917_875
رنگ سفید و چوب در آشپزخانه مدرن

استفاده از رنگ آبی در این طراحی یک آشپزخانه مدرن و شیک را خلق کرده است. آبی رنگی رویایی است که فضای این آشپزخانه را دلنشین و لوکس کرده است.

تلفیق این رنگ با سفید سبب شده است که محیط روشن و چشم نواز شود. استفاده از نور طبیعی که از پنجره آشپزخانه به درون این فضا می تابد در بزرگتر وو دلباز تر نشان دادن آن موثر بوده است. استفاده از سینک در دو سمت میز به راحتی کار در آشپزخانه را داده است.

استفاده از روکش سنگی مناسب با هاررمونی رنگ در این فضا بوده است و به دلیل مقاومت سنگ از آن می توان سالهای متمادی استفاده کرد. استفاده از هود شومینه ای نیز انتخاب خوبی برای طراحی این آشپزخانه بوده است.

751918_379
رنگ آبی و آشپزخانه

رنگ صورتی تیره که در این آشپزخانه استفاده شده است یک طرح بسیار شیک و منحصر به فردی را ایجاد کرده است که کمک زیادی به ایجاد حس آرامش و راحتی در این فضا می کند.

آشپزخانه محلی است که فرد در آن باید احساس زندگی و شادابی کند و تمرکز زیادی در انجام فعالیت و آشپزی داشته باشد از این رو رنگ های استفاده شده در آن می توانند این حس را در فرد به خوبی ایجاد کنند. استفاده از فضا به خوبی صورت گرفته و فرد به راحتی می تواند در این اشپزخانه رفت و آمد کند.

استفاده از یک هود مناسب و با طراحی زیبا که با این مجموعه هماهنگ باشد در ایجاد فضایی مدرن و شکیل موثر است. رنگ بنفش نیز در طراحی کابینت ها ترکیب مناسبی را به وجود آورده است.

751919_606
رنگ صورتی در آشپزخانه

رنگ آبی برای دیوار این آشپزخانه انتخاب به جایی برای تلطیف محیط بوده ات و کمک زیادی دلباز نشان دادن و ایجاد محیطی شاد کرده است. رنگ سفیدی که برای این آشپزخانه به کار رفته است در کنار رنگ آبی جلوه خاصی به این طراحی داده است و کمک کرده است که فضا روشن تر و جذاب تر به چشم بیاید. طرح افسانه ای و مدرن که برای آشپزخانه بسیار مناسب است. استفاده از روکش سیاه برای کابینت ها نیز در ایجاد فضایی گیرا موثر بوده است.

751920_337
رنگ آبی در آشپزخانه

در این آشپزخانه مدرن به جزیئات به خوبی توجه شده است. در این طراحی همه آن چه که باید در یک آشپزخانه وجود داشته باشد موجود است. قرار گیری هر یک از عناصر در این آشپزخانه به درست انجام گرفته است و یکی از دلایل آن هم وجود فضا کافی برای طراحی بوده است. نور طبیعی نیز در بزرگتر نشان دادن این محیط موثر بوده است.

استفاده از محلی مناسب برای قرار دادن سینک چنان که فرد به راحتی و بدون محدودیت فضایی به فعالیت بپردازد و یا استفاده از هودی که به صورت مخفی درون کابینت کار شده است از نکته سنجی هایی بوده است که طراح به آن توجه کرده است..

751921_663
چیدمان آشپزخانه مدرن

رنگ کرم از رنگ هایی است که همانند رنگ سفید به ایجاد محیطی پر آرامش و پر انرژی کمک می کند. در کنار رنگ کرم رنگ نارنجی استفاده شده است که فضا را گرم و صمیمی می کند و به محیط روح می بخشد. استفاده از فضا به خوبی انجام گرفته شده است .

نور ورودی به این اشپزخانه از عناصر قابل توجه در این طراحی است که به ایجاد محیطی مطلوب و شاد کمک کرده است. نوع هودی که در این طراحی استفاده شده از سبک هود های جزیره است که برای طراجی های لوکس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

751922_975
رنگ های گرم در آشپزخانه مدرن

منبع: برترین ها

Share the post "سفید؛ نماد پاکی در آشپزخانه"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. نقلی ترین آشپزخانه
  2. برای خرید پرده آشپزخانه به این نکات مهم توجه کنید
  3. آشپزخانه مطلوب کدبانو
  4. آشپزخانه‌ای شگفت انگیز در کمترین فضا
Tweet سفید؛ نماد پاکی در آشپزخانه - تصویر 12
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه