مردان قد بلند 1- لباسهای یکدست یکرنگ نپوشید. 2- لباسها و شلوارهای زیپدار نپوشید

ست کردن لباس + لباس های راه راه به چه اندامی می آید؟

ست کردن لباس + لباس های راه راه به چه اندامی می آید؟

مردان قد بلند ۱- لباسهای یکدست یکرنگ نپوشید. ۲- لباسها و شلوارهای زیپدار نپوشید. ۳- کـت و شـلوار بـا خـطـوط راه راه بـا خـطـوط عـمــودی و کراوات باریک و ژاکت که طولش تا روی کمر است نپوشید. مردان قد کوتاه ۱- کفش بوت و ساق بلند نپوشید آنها شما را قد بلندتر نمی‌کنند. ۲- شلوار پاچه کوتاه و یا پاچه تا شده نپوشید. ۳- لباس آستین دار به تن کنید. ۴- از نقش و نگار عمودی راه راه عمودی و شلوار راسته و کراوات باریک استفاده کنید.

مردان لاغر ۱- کراوات باریک و پیراهن و یا تیشرت یقه هفت نپوشید. ۲- لباسهای براق و با خطوط عمودی و چسبان نپوشید. ۳- کت و شلوار اپل دار بپوشید. ۴- شلوار بگی بپوشید. ۵- پلوور حجیم و یقه اسکی بپوشید. مردان چاق ۱- ژاکت اپل دار نپوشید. ۲- کراوات زرق و برق دار نزنید. ۳- دکمه پیراهن را تا انتها و بالا نبندید. ۴- ساعت باریک به دست نکنید. ۵- پلوور حجیم و یقه اسکی نپوشید. ۶- بلوز و پیراهن یقه هفت نپوشید. ۷- شلوار تنگ نپوشید. ۸- لباس با خطوط عمودی و کراوات یکرنگ استفاده کنید. ۹- از لباسهای تیره رنگ استفاده کنید.

راه راه به چه اندامی می آید؟

در مطالعه ای که اخیرا انجام شده است نشان داده شده است که لباسهایی که دارای راه راه های افقی هستند موجب چاقتر دیده شدن شما نمی شود . لباس های راه راه به چه اندامی می آید؟ لباس های راه راه بپوشیم یا نه؟ اگر چه قبلا شنیده اید که لباسهایی که دارای راه راه افقی هستند باعث می شود که چند سانتی به دور کمرتان اضافه گردد اما با شهامت هر چه تمامتر به سراغ لباسهای با راه راه های پر رنگ رفته و از پوشیدنشان لذت ببرید . شاید این حرف توصیه خیلی هوشمندانه ای نباشد . اخیرا مطالعه ای که توسط دکتر ویرن سوامی Viren Swami کارشناس بخش جذابیت ظاهری سایت You Beauty انجام شده است حکایت از آن دارد که لباسهای دارای راه راه های افقی خیلی هم بد نیستند . در این مطالعه محققین از خانمی که به عنوان داوطلب شرکت کرده بودند خواستند در سه نوبت مختلف لباسهایی با راه راه های افقی ، عمودی و لباسهایی که راه راه نبودند را بپوشد . ( در هر بار زمینه این لباسها سفید بود و رنگ راه راه ها آبی روشن بود ) و در هر بار شرکت کنندگان واقعی سایز بدن او را تخمین بزنند. معلوم شد زمانی که خانم مذکور لباسی با راه راه افقی می پوشد شرکت کنندگان کمی او را چاقتر دیده اند اما این تفاوت خیلی قابل توجه نبوده است . دکتر سوامی می گوید : مردم نباید خیلی نگران نوع راه راه های لباسشان باشند چرا که تفاوت زیادی در میزان قد و وزن آنها ایجاد نمی کند . یکی دیگر از کارشناسان همین سایت به نام سام سابورا Sam Saboura می گوید : قوانین علی الخصوص قوانین مربوط به مد باید شکس��ه شود . همه چیز به قیافه و تیپ شما برمی گردد . وقتی شما خودتان از پوشیدن لباسی احساس خوب دارید و آن لباس به شما می آید هیچ کسی حق ندارد با شما بحث کند .

۱ – مطابق با سایز اندامتان باشد اندازه راه راه ها متناسب با سایز کلی اندامتان باشد . اگر که قد بلند و تو پر هستید راه راه های لباستان می تواند پهن و بزرگ باشد . خانمهای ریز نقش می بایست لباسهایی با راه راه ریز و نزدیک به هم بپوشند و زنانی که از اندام متوسط برخوردارند اندازه راه راه های لباسشان نسبت به اندام متوسط شان باشد ، شما با این کار تعادل را برقرار می کنید . سابورا می گوید زنانی که اندام توپری دارند از پوشیدن لباسهای راه راه خجالت می کشند درحالی که نیازی نیست . برای اینکه نگاهها را متوجه خط مرکزی اندامتان نمایید به دنبال لباسهایی با راه راهای V شکل باشید

۲ – تیپتان را لایه بندی کنید به پیشنهاد سابورا Saboura لباسهای راه راه را به عنوان جزیی از لباسهای بیرونتان امتحان نمایید . مثلا یک تی شرت راه راه را در زیر یک کت بلیزر یا ژاکتی با رنگ یک دست بپوشید تا اثر راه راه ها را کم کند .

۳ – لاغری خود را حفظ کنید بسته به این که کدام قسمت از اندامتان لاغرتر است برای آن قسمت از لباس راه راه استفاده نمایید . مثلاً افراد دارای اندام هفتی شکل ( کمر باریک و سرشانه های پهن ) می بایست از بلوز یا پیراهن های راه راه استفاده نمایند و افراد با اندام هفت برعکس ( افرادی که پایین تنه پری دارند ) می بایست برای لباسهای قسمت پایین تنه مثل شلوار و شلوارک از طرحهای راه راه استفاده نمایند . زنان ریز نقش تمایل دارند از بلوزهای تک رنگ با راه راه های ریز استفاده نمایند اما زنان بلند قد هر کاری دلشان بخواهد می توانند انجام دهند .

۴ – شیک پوش باشید سابورا می گوید پیش می آید که در تابستان پیراهن راه راه بپوشم .یک سارافون یا پیراهن کوتاه بپوشید و برای رویش هم از کت مورد علاقه تان استفاده کنید یا اینکه انفجاری از رنگهای روشن به راه اندازید . با پوشیدن یک کت بلیزر رنگارنگ یا یک کفش با رنگ تند و انداختن یک گردنبند مانع از خودنمایی لباسهای راه راه تان شوید .

۵ – از لوازم جانبی راه راه استفاده نمایید برای استفاده از طرح راه راه و جایی که می خواهید از این طرح استفاده نمایید میدان عمل وسیعی دارید . استفاده از یک کفش یا یک کیف با طرح راه راه جلوه دیگری به لباستان می بخشد یا اینکه می توانید لباسهایتان را ساده انتخاب کرده و بر رویش یک کت راه راه بپوشید . اگر هم که واقعاً نگران مد هستید می توانید یک روسر ی راه راه سرتان کنید .

۶ – با رنگها بازی کنید به عقیده سابورا استفاده از راه راه های تک رنگ باعث می شود که لاغرتر دیده شوید و نگاهها خیلی متوجه شما نشوند . اگر که می خواهید تیپی شهری بزنید می توانید از لباسهایی با زمینه مشکی و راه راه های طوسی استفاده نمایید .

گرداوری شده توسط تهران ۹۸

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه