هر چه روزها کوتاه تر می شوند و به فصل های سرد سال نزدیک تر می شویم، تمایل مان نیز به لباس های رنگ روشن کمتر می شود.

هر چه روزها کوتاه تر می شوند و به فصل های سرد سال نزدیک تر می شویم، تمایل مان نیز به لباس های رنگ روشن کمتر می شود. اما این بدین معنی نیست که پالت رنگ هایتان را بر زمین بگذارید بلکه باید به دنبال رنگ های مناسب با این دوران بگردید. ما در اینجا بهترین ترکیب رنگ لباس های پاییزه و زمستانه مردانه را برایتان آورده ایم تا بیشتر از همیشه بدرخشید. (برای واضح شدن تصاویر روی آنها کلیک کنید)

۱٫قرمز و آبی

657872_612

این دور رنگ در کنار هم همیشه مورد توجه بوده است. همان طور که از رنگ های قرمز و آبی روشن برای فصل های گرم سال استفاده کردیم، بهتر است برای پاییز و زمستان نیز از رنگ های تیره تر و پخته تر این دو رنگ استفاده کنیم. این ست را در فشن شوهای ۲۰۱۵ نیز می توانید مشاهده کنید. همان طور که می بینید رنگی که در نگاه اول چشم ها را به خود جذب می کند، قرمز است در حالی که رنگ های دیگر مانند سفید، خاکستری یا آبی در حاشیه قرار دارند و زیبایی آن را تکمیل می کنند.

۲٫آبی و سبز

657873_987
این ترکیب رنگی که در بهار و تابستان ۲۰۱۵ نیز مورد استفاده قرار گرفت، بار دیگر برای فصل های سرد سال نیز توجه طراحان مد را به خود جلب کرد با این تفاوت که رنگ های آبی آسمانی و سبز دریایی، کمی تیره تر و پخته تر از قبل شدند. شما می توانید شلوار جین آبی خود را به همراه یک کت یا کاپشن سبز یا حتی برعکس، به تن کنید. رنگ های دیگری مانند مشکی و خاکستری را نیز می توانید به عنوان رنگ های جانبی به ست خود بیافزایید.

۳٫کرم و مشکی

657874_338

ترکیب رنگ های کرم و مشکی برای لباس، هیچگاه از مد نمی افتد. اگر چه این دو رنگ متضاد هستند اما به خوبی در کنار هم می درخشند. شما می توانید آنها را هم در مراسم دوستانه و هم مراسم رسمی به تن کنید و زیباتر از همیشه بدرخشید.

۴٫خاکستری

657875_501

حتما شما هم متوجه شدید که لباس های رنگ خاکستری برای روزهای سرد سال مناسب است. طراحانی مانند الکساندر ونگ و کلوین کلاین نیز برای مجموعه های پاییزه و زمستانه خود رنگ خاکستری را انتخاب کرده اند.

اگر چه تمرکز تنها روی این رنگ خنثی است اما چیزی از زیبایی آن نمی کاهد. اگر می خواهید از سر تا پا خاکستری بپوشید، برای جذابیت بیشتر باید از سایه روشن یا بافت های مختلف آن کمک بگیرید. به عنوان مثال پیراهنی نخی را با کتی پشمی و شلواری راه راه به تن کنید.

منب��: برترینها

Tweet ست رنگ لباس مردانه در پاییز و زمستان ۹۴ - تصویر 5
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه