ساندویچهای یونانی با تن ماهی

سرویس آشپزی جوان ایرانی به نقل از آشپز آنلاین؛ بخش دریایی:


فلفل دلمه ای قرمز و زرد
خیار شور
قارچ
تن ماهی
فلفل سیاه و قرمز
اویشن
سس مایونز
پیاز قرمز
زیتون سیاه
نعنا خورد شده یا ریحان خورد شده
خوراک اول:
براي درست كردن اين خوراك یک فنجان فلفل دلمه ای رنگی خرد شده را خوب تفت میدهیم . نصف فنجان خيارشور خرد شده و یک پیمانه قارچ خورد شده را جداگانه تفت داده تا سبک شود .همه مواد را به همراه یک قوطی تن ماهی و فلفل سیاه و اویشن با هم مخلوط کرده و 10 دقیقه حرارت داده تا گرم و خوب مخلوط شود .حال یک قاشق سس مایونز را اضافه و مخلوط کرده و بالافاصله سرو نمایید . جهت تزیین از انواع مغزها میتوان استفاده نمود . میتوان این خوراک را جهت مواد رویه با پاستا سرو نمایید .

خوراک دوم:

يك پياز قرمز كوچك را به‌صورت مكعب‌هاي ريز خرد كنيد. نصف فنجان زيتون سياه بدون هسته را هم خرد كنيد و با يك قوطي كنسرو تن قاطي كنيد. حالا به يك و نيم قاشق غذاخوري سس مايونز و يك قاشق چایخوري فلفل سياه نياز داريد. موادتان را خوب با هم تركيب كنيد. اين خوراك را بايد سرد سرو نمایید .

خوراک سوم:

يك چهارم فنجان نعناي خرد شده و يك فنجان فلفل دلمه‌اي قرمز و زرد خرد شده را با يك قوطي كنسرو تن ماهي مخلوط كنيد. ادویه های لازم را همراه یک قاشق سس مایونز اضافه نمایید . اين خوراك را هم میتوانيد داغ كنيد و با پاستا قاطي كنيد و هم به عنوان ساندويچ سرد ميل كنيد.در صورت مصرف گرم سس مایونز را در انتهای کار اضافه نمایید .

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه