شما می توانید دیوارهای بی نظیر با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان در منزل خود داشته باشید. یکی از الگوهای هیجان انگیز برای دیوار منزل شما طرح راه راه است

شما می توانید دیوارهای بی نظیر با رنگ و نقاشی های ساده و ارزان در منزل خود داشته باشید. یکی از الگوهای هیجان انگیز برای دیوار منزل شما طرح راه راه است. بدون اینکه مجبور باشید از کاغذ دیواری استفاده کنید، خودتان می توانید این طرح را ایجاد کنید. فقط باید در انتخاب رنگ و اجرای رنگ آمیزی دقت داشته باشید تا طرح راه راه شما در دکوراسیون منزل تان بدرخشد. اگر می خواهید پروژه ی رنگ آمیزی شما بدون نفوذ رنگ زیر نوار پوشش به بهترین صورت انجام شود، به این نکاتی که سایتدر اختیار تان قرار می دهد توجه کنید.

۱. رنگ روشن تر را به عنوان پوشش ابتدایی استفاده کنید. بگذارید کاملا خشک شود، سپس از نوارها برای علامت گذاری خطوط تیره رنگ استفاده کنید.

۲. قبل از ایجاد طرح راه راه، یک لایه بیشتر از رنگ روشن تر را در امتداد نوار بزنید. این کار شما شکاف ها را پر می کند و رنگ تیره تر به زیر نوار نفوذ نمی کند.

طرح رنگ

۳. صبر کنید تا لایه ی اول کاملا خشک شود، سپس الگوهای راه راه را رنگ بزنید. قبل از کندن نوارها اجازه دهید خطوط تیره کاملا خشک شوند. حالا می بینید که توانستید همچون نقاشی حرفه ای خانه خود را طراحی کنید! به شما تبریک می گوییم.

منبع: چیدانه

Tweet رنگ آمیزی دیوار با طرح راه راه در دکوراسیون منزل - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه