این خواننده 40 ساله با تكیه بر همین قدرت و علاقه‌ای كه به رنگ سفید دارد، پنت هاوس جدیدش را در منهتن با وسایل سفید رنگ دكوراسیون كرده است

جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسیده بود: « چرا اغلب در مراسم رسمی و فرش قرمزها، لباس سفید می‌پوشد؟» گفته بود: «سفید، رنگ قدرت من است». بنابراین، این خواننده ۴۰ ساله با تکیه بر همین قدرت و علاقه‌ای که به رنگ سفید دارد، پنت هاوس جدیدش را در منهتن با وسایل سفید رنگ دکوراسیون کرده است. جی لو که به تازگی قراردارد مجموعه «سایه‌های آبی » را با شبکه NBC بسته، این پنت هاوس را به قیمت ۲۲ میلیون دلار در منهتن نیویورک خریده است و از طراحانش خواسته تا با محوریت رنگ سفید خانه را دکور کنند. نتیجه دکوراسیون سفید و مدرنی که این بازیگر برای خانه جدید خودش انتخاب کرده، عکس‌هایی است که می‌بینید.

569395_209

نشیمن اصلی

در این خانه، فضایی به نام ‌مهمانخانه وجود ندارد؛ البته این ویژگی مخصوص تمام خانه‌هایی است که به شیوه‌ای مدرن دکور می‌شوند، بنابراین فضایی مجزا و دیوار کشی شده به نام ‌مهمانخانه با مبلمان خاص و مجلل وجود ندارد بلکه سالن اصلی خانه این نقش را بازی می‌کند.

569396_302

در خانه خانم بازیگر، سالنی بزرگ با پنجره‌های قدی مشرف به تراس، فضای اصلی خانه محسوب می‌شود. یک دست مبل، یک مبل بزرگ راحتی، یک نیمکت پهن و یک میز غذاخوری وسایل این اتاق بزرگ هستند که همه با ظرافت خاصی انتخاب شدند تا دلباز و فراخ بودن فضا حفظ شود. البته رنگ سفید مبلمان و سادگی دیوارها هم نقش مهمی در این باره دارند. حضور چند گلدان سبز باعث می‌شود تا انرژی‌ خوبی از حضور در این محیط بگیرید.

زمین گلف

569397_999

از تفریحات خانم بازیگر در این خانه، گلف است. او زمین گلف کوچکی در یکی از تراس‌های خانه خود دارد.

۲ حمام برای هر نفر

در این خانه که مشرف به پارک مدیسون منهتن است، قرار است جی لو همراه با دوقلوهایش، زندگی کند. او این پنت هاوس ۵۸۰ متر مربعی را حدود ۲۲ میلیون دلار خریده است. نمای بیرونی ساختمان، خانه کوچکی را نشان می‌دهد اما در واقع یکی از طولانی‌ترین خانه‌های منهتن است که در آن فقط چهار آپارتمان ساخته شده است. آپارتمان جنیفر، چهار اتاق خواب و شش سرویس حمام و دستشویی دارد. البته به این متراژ باید ۳۰۰ مترمربع تراس و فضای آزاد را هم اضافه کرد.

569398_953

حمام با تراس

در طراحی فضای حمام از سنگ‌های بزرگ مرمری استفاده شده؛ به همین دلیل، فضا بازتر به نظر می‌رسد. وان بزرگ سفید در وسط این فضا یک حمام لوکس را کامل می‌کند. مانند تمام فضاهای این خانه، حمام هم پنجره‌های قدی دارد که اطرافش با گلدان‌های سبز تزئین شده است.

آشپزخانه

569399_588

آشپزخانه پنت هاوس جدید جنیفر لوپز به شیوه جزیره طراحی شده است؛ یعنی کابینت‌هایی در وسط آشپزخانه کار شده‌اند که هم فضای بیشتری برای قرار دادن ظروف در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهند و هم نقش یک میز غذاخوری را ایفا می‌کنند. تعبیه گاز و سینک روی این صفحه، شیوه آشپزی چینی را تداعی می‌کند؛ جایی که غذای داغ، مستقیم از روی گاز سرو می‌شود. ویژگی منحصربه‌فرد این جزیره، دو ردیف قفسه در بالای جزیره است که کلیه وسایل لازم مثل ادویه‌ها و. . . را در اختیار آشپز قرار می‌دهد.

کتابخانه

569400_583

کتابخانه این خانه، تنها جایی است که مبلمان سفید رنگ در آن کار نشده. یک دست مبلمان راحتی خاکستری که روی پارکت‌های سفید این پنت هاوس و فضای باز و خالی کتابخانه جلوه به خصوصی دارد. نکته خاص این اتاق، استفاده از یک آباژور چند شاخه در کنار مبل است. امکان تغییر و تنظیم تک‌تک شاخه‌های این آباژور وجود دارد و این فرصت را فراهم می‌کند تا روی هر کدام از مبل‌ها بتوان مطالعه کرد.

اتاق خواب

569401_466

اتاق خواب جی لو هم یک تخت، یک مبل در پایین تخت، یک میز گرد و یک میز تحریر کوچک در خود جای داده است. پرده‌های این اتاق هم پارچه‌های حریر سفید ساده‌ای هستند تا نور اتاق را از دست ندهند و نور طبیعی اتاق را روشن و دلباز کنند.

منبع: برترینها

Tweet دکوراسیون پنت هاوس جدید «جنیفر لوپز» - تصویر 8
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه