اگر دوست دارید که فضای داخلی خانه خود را سرشار از احساس کنید باید بدانید که در طراحی دکوراسیون منزل توجه به جزئیات فضا، می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند

اگر دوست دارید که فضای داخلی خانه خود را سرشار از احساس کنید باید بدانید که در طراحی دکوراسیون منزل توجه به جزئیات فضا، می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند. همه ما خوب می دانیم که شمع ها قدرت بسیار زیادی برای تغییر دادن فضا دارند. آنها می توانند از یک فضای خشک و سرد فضایی رمانتیک و شاعرانه بسازند. پس همین حالا دست به کار شوید و با انتخاب شمع و شمعدان های مناسب، فضای خانه خود را دگرگون کنید. در این مطلب می خواهیم نمونه های زیبایی از شمع ها و شمعدان های دست ساز زیبا را به شما معرفی کنیم.

diy-decorative-candles

برای این کار فقط کافی است یک شمع استوانه ای سفید رنگ را در ابعاد و اندازه مورد نظرتان تهیه کنید. چند دستمال کاغذی طرح دار زیبا نیز به سلیقه خود پیدا کنید و دست به کار شوید.

yalda

شما می توانید به راحتی به وسیله دارچین شمع های استوانه ای سفید رنگ خود را تزئین کنید. ما قبلا در ویدئویی به شما آموزش داده ایم که چگونه شمع دارچینی بسازید! کافیست به اندازه کافی چوب های دارچین در خانه داشته باشید، انها را به صورت مرتب و به اندازه مناسب برش دهید و به شمع ها بچسبانید.

شیشه های مربا را دور نیندازید. با کمی خلاقیت می توانید از آنهابه عنوان جاشمعی های زیبا استفاده کنید. فقط کافی است کمی حوصله به خرج دهیدو شروع به کار کنید. شیشه های دهن گشاد می توانند کاربردهای زیادی در خانه داشته باشند.

3ad687aaeff24e3b29e52495e5a8b05f

ساخت جا شمعی می تواند به اندازه تزئین شمع جذاب باشد. گل های کاغذی را زیر شمع ها قرار دهید و جلوه ای متفاوت به آن ببخشید. ویدئو: ساخت جا شمعی گل لاله برای دوست داران شمع را ببینید و دست به کار شوید. ابزار های ساده و ارزان می تواند در زیبایی دکوراسیون منزل تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

b4ddfa43837c4f1380b3e52c429dcb77

بهانه های ساده برای شاد زیستن را پیدا کنید. لازم نیست که هزینه زیادی را به تهیه شمع و شمعدان ها اختصاص دهید. ابزارهای ساده و ارزان را به کار بگیرید و به حس و حال بخشیدن به دکوراسیون منزل تان کمک کنید.

منبع: چیدانه

Tweet دکوراسیون منزل رمانتیک با شمع و شمعدان های زیبا و ارزان - تصویر 5
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه