نمی توان منکر این واقعیت شد که کیفیت محصولات جک ولف اسکین از بسیاری برندهای مطرح و با سابقه جهانی بالاتر بوده و در جذب مخاطبان خود موفق تر عمل کرده است.

پول نیوز: جک ولف اسکین تولیدکننده پوشاک و انواع تجهیزات از کوله پشتی گرفته تا کیسه خواب، وسایل کوهنوردی و ... است. این کمپانی در سال 1981 تاسیس شد و اکنون مالکیت آن در اختیار گروه بلک استون قرار دارد. به شهادت آمار، در سال2013 جک ولف اسکین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فضای باز و تجهیزات ورزشی در بازار داخلی آلمان و البته جهان بوده است. آنچه این برند را متمایز می سازد هوشمندی موسسان این کمپانی در طراحی لوگویی منحصر به فرد و کاملا مرتبط با تولیدات آن است.

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 1

 پنجه یک گرگ در زمینه ای تیره حسی از قدرت و استقامت را به طرفداران جک ولف اسکین منتقل می کند و آن را در ردیف برترین طراحی های لوگوی جهان قرار داده است. تولیدات این برند شامل تمامی تجهیزات کوهنوردی، انواع لباس ورزشی و شهری کاملا در جذب مخاطبان موفق عمل کرده و هم اکنون نیز جایگاه خود را در بازار بین المللی و به ویژه آمریکا تثبیت می کند.

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 2

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 3

ثبت برند جک ولف اسکین اولین بار در سال 1981 در فرانکفورت و توسط اولریخ داوسین انجام شد . در ادامه مسیر و البته تغییر و تحولاتی در چیدمان هیئت مدیره، موفقیت های جک ولف اسکین  تداوم یافت و آخرین آمار ارائه شده(در اواسط سال2012) حاکی از فعالیت 600 شعبه از فروشگاههای این برند در سراسر جهان است. مهمترین رویداد برای جک ولف اسکین در سال 2005 روی داد که در جریان آن برند نوپا و البته موفق آلمانی در مقابل 93 میلیون یورو به یک مجموعه تجاری متشکل از دو شرکت واگذار شد که آنها نیز در مدت کوتاهی(2005) مجموعه ولف اسکین را به مالک امروزی آن یعنی گروه بلک استون آمریکا واگذار کردند.

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 4

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 5

بی شک گروه بلک استون تاثیر بسیار مهمی در ارائه و معرفی کیفیت برتر این محصول آلمانی در بازار جهانی و همچینین بازار داخلی آمریکا داشته است. نمی توان منکر این واقعیت شد که کیفیت محصولات جک ولف اسکین از بسیاری برندهای مطرح و با سابقه جهانی بالاتر بوده و در جذب مخاطبان خود موفق تر عمل کرده است.

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 6

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 7

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 8

در سال 2012 طی یک نظرسنجی از 1100 کوهنورد در سطح جهان، مشخص شد که میزان رضایت آنها از تجهیزات کوهنوردی ولف اسکین در مقایسه با سایر رقبا نسبت 88 به 42 را به ثبت رسانده است. این در حالی است که ولف اسکین با قیمت مناسب تر و البته کیفیت بسیار قابل توجه، سیاست جذب اعتماد مشتریان خود را دنبال می کند. نکته قابل توجه آن است؛ به رغم انتقال مالکیت کمپانی به یک گروه تجاری آمریکایی، کماکان بسیاری از مدیران این برند در سطح اجرایی از آلمان هستند و مالکان ولف اسکین بر آن بوده اند تا اصالت این برند آلمانی را به گونه ای حفظ کنند.

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 9

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 10

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 11

جک ولف اسکین؛ گرگ آلمانی - تصویر 12

افزایش تنوع در تولید کفش های ورزشی، حرکت به سمت بازارهای پرظرفیت آسیایی و حفظ کیفیت برتر آلمانی از جمله برنامه های اصلی این کمپانی برای سال2014 عنوان شده است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه