يك‌بار تمام وسايل برقي و گجت‌هايي كه در خانه داريد را بشماريد و ببينيد كه با وجود اين همه وسيله تقريبا چند متر سيم از در و ديوار آويزان است

یک‌بار تمام وسایل برقی و گجت‌هایی که در خانه دارید را بشمارید و ببینید که با وجود این همه وسیله تقریبا چند متر سیم از در و دیوار آویزان است؛ سیم‌هایی که به جز برق‌رسانی و شارژ کردن، وظیفه نامنظم نشان دادن فضا را هم برعهده دارند.

خیلی وقت‌ها همه‌جا از تمیزی برق می‌زند، وسایل یک‌دست و هماهنگ هستند و هیچ نقصی در خانه وجود ندارد اما همین سیم‌هایی که ظاهرا دیده نمی‌شوند، خانه را در چشم بقیه آشفته نشان می‌دهند. سر و سامان دادن به وضعیت سیم‌ها راه‌حل‌های ساده و کاربردی دارد که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید.

وقتی با هیچ ترفندی نمی‌شود سیم‌ها را از جلوی دید پنهان کرد، باید از ذوق و سلیقه‌تان کمک بگیرید و با تزیینات ساده این‌چنینی تهدید‌ها را تبدیل به فرصت کنید!

712227_940

حالا که چندسالی از حمله سیم‌ها به خانه‌ها گذشته، حتما تعدادی از آنها بلااستفاده شده‌اند و برای روز مبادا قرار است راهی انبار شوند. اگر چند تا رول دستمال کاغذی داشته باشید می‌توانید آنها را در جعبه کنار هم بچینید و از هرکدام برای یک سیم یا شارژر استفاده کنید. با این کار در آینده برای پیدا کردن یک سیم مشخص لازم نیست نصف روز وقت بگذارید.

712228_491

تا به حال چندبار برای‌تان پیش آمده که گوشی در حال شارژ از سیم جدا شده و محکم با زمین برخورد کند؟ ایده‌های ساده‌ای وجود دارند که به شما کمک می‌کند جلوی این اتفاق را بگیرید. یک راه‌حل این است که مثل عکس، یک شیشه شامپو را از وسط نصف کنید و قسمتی از پشت آن را سوراخ کرده و به عنوان دستگیره به کار ببرید. ایده بعدی هم این است که به جیب شلوار لی کهنه‌تان یک بند بدوزید و همین استفاده را از آن کنید.

712229_830
یک جعبه کفش را به تعداد لازم سوراخ و با کاغذ کادو تزیین کنید. حالا شما از وسایل دورریختنی یک جعبه زیبا و البته کاربردی ساخته‌اید که به عنوان وسیله‌ای برای استتار سه‌راهی و سیم‌های شارژر به کار می‌رود.

712230_833 (1)

معمولا سیم‌های پشت میز کامپیوتر که یک سرشان آزاد است ب�� امان خدا رها می‌شوند. به خاطر همین اغلب اوقات می‌افتند زیر میز و با مکافات زیادی باید پیدای‌شان کرد. چندتا گیره ساده اما مشکل را حل می‌کند و به فضای اطراف کامپیوتر سروسامان می‌دهد.

712231_260

یک رول دستمال کاغذی به همراه یک تکه کاغذ کادو می‌تواند نقش جمع و جور کننده شارژر لپ‌تاپ را بر عهده داشته باشد؛ آن هم وقتی که فاصله‌تان با پریز کم است و طول زیاد سیم جز شلوغ نشان دادن محیط اطراف‌تان، کار دیگری نمی‌کند.

712232_612

یکی از مراکز تجمع سیم‌ها زیر میز کامپیوتر است که علاوه بر نامنظم کردن ظاهر خانه، کار را برای گردگیری و تمیز کردن آنجا هم مشکل می‌کند. ایده‌های زیادی شبیه به عکس، وجود دارد که بسته به امکاناتی که در منزل دارید می‌توانید از آنها استفاده کنید. مهم این است که سیم‌ها از روی زمین جمع شوند و در کوچک‌ترین فضای ممکن به شکل مرتبی کنار هم قرار بگیرند.

712233_898

منبع: برترینها

Share the post "جمع و جور کردن سیم‌های اضافه به روش باسلیقه‌ها"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. نحوه اضافه کردن برنامه به منوی راست کلیک
  2. اضافه کردن تولتیپ به قالب
  3. اضافه کردن تم متحرک به گوشی با Animated-Themes v1.00
  4. نونوار کردن خانه با چند ترفند ساده
Tweet جمع و جور کردن سیم‌های اضافه به روش باسلیقه‌ها - تصویر 8
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه