شما می‌دانید هر روزه نیاز به ورزش کردن دارید، اما بچه‌ها این کار را برای شما غیر ممکن میکنند. شما پول را به یک پرستار بچه نمی‌دهید زمانی که امکان رفتن به باشگاه را ندارید.، بنابراین شما نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای ورزش کردن دارید .

www.takroj.ir 300010791   

در اینجا شش راه برای تناسب اندام و ورزش کردن روزانه به همراه فرزندتان را در آماده کرده ایم :

www.takroj.ir 300010792

با برنامه زمانی همسرتان کارکنید

سعی کنید با جدول زمانی همسرتان کار کنید. هنگامی‌که او در خانه است، شما می‌توانید به باشگاه ورزشی بروید .این مشکلی بوجود نخواهد آورد اگر شما خانه را برای ۶۰ دقیقه ترک کنید.

اگر شما واقعا نگران هستید که، همسرتان مقدار زیادی از کارهایی که باید برای بچه انجام بدهد،  شاید انجام ندهد !! شما نیاز دارید یک زمان به دور از بچه‌ها نیاز دارید، و همسرتان نیاز به زمانی دارد که  با بچه‌ها باشد.

www.takroj.ir 300010793

انتخاب کردن تمریناتی برای خانه

محیط خانه را به صورت ورزشگاه در آورید. برای اینکار به چیز زیادی نیاز ندارید، و شما میتوانید آن را تهیه کنید.

چند وزنه آزاد بگیرید و بر روی تمرینات وزن بدن تمرکز کنید. وقتی همسرتان در خانه است شما این فرصت را بدست می‌آورید که برای دویدن به خارج ار خانه بروید. اگر واقعا میخواهید ورزش کنید میتوانید دستگاهای بدنسازی را بخرید و در خانه تمرینات را انجام دهید.

www.takroj.ir 300010794

بدست آوردن  تناسب اندام با DVD و بازی

آیا تا به حال در مورد تناسب اندام فکر کرده اید؟ این برای تمرین خانه فوق العاده است. همچنین گزینه‌های تناسب اندام ایکس باکس، دیگر بازی‌های پر جنب و جوش و حرکتی و حتی دی وی دی تناسب اندام وجود دارد. همه آنها به شما اجازه ورزش کردن هنگامی‌که شما وقت آزاد دارید (یعنی زمانی که بچه‌ها خواب هستند) را میدهد.

حتی اگر بخواهید بچه‌ها میتوانند به شما بپیوندند، و این بهترین راه برای تشویق آنها به ورزش بیشتر است. این بستگی به مراحل تناسب اندام و اتاقی که در آن هست��د دارد.

 

www.takroj.ir 300010795

امانت دادن به ورزشگاه

ورزشگاه برای کار کردن با مادران گاهی به نگهداری از کودکان میپردازند.

به همین دلیل بسیاری از ورزشگاهها مسئولیت نگهداری از بچه‌ها را بر عهده  میگیرند، و معمولا قیمت نگهداری بچه‌ها  در عضویت اضافه می‌شود. .

 

** تنها نکته این است که شما برای به دست آوردن تناسب اندام ،  نیاز به حضور در باشگاه و در زمان معینی در یک ماه دارید . پس با استفاده از این روش‌ها به تناسب اندام دلخواه خود حتی با داشتن کودک دست بیابید.

 

 

این مطلب به صورت اختصاصی برای سایت تک رژ ترجمه گردیده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون منبع لینک دار مجاز نمی باشد.

 

برای تناسب اندام چگونه با داشتن کودک ورزش کنیم؟ - تصویر 6
برای تناسب اندام چگونه با داشتن کودک ورزش کنیم؟ - تصویر 7