انه‌هاي قديمي را آجرها مي‌ساختند و تيرآهن‌ها. اما اين روزها پاي بلوك‌هاي سيماني و يونوليت‌ها به ميان آمده؛

خانه‌های قدیمی را آجرها می‌ساختند و تیرآهن‌ها. اما این روزها پای بلوک‌های سیمانی و یونولیت‌ها به میان آمده؛ مصالحی امروزی که شاید در نگاه اول فقط برای ساختن چهاردیواری‌ها کنار گذاشته شود اما حقیقت این است که از این چهارگوشه‌های سیمانی می‌توان در دکوراسیون خانه کلی استفاده کرد.

679218_915

فقط کافی است از سنگ و سیمان ترسی نداشته باشید و میانه‌تان با سیمانی‌های خانه‌ساز خوب باشد.

679219_165
روییدن گل‌ها در بتن‌ها علاوه بر اینکه ایده خوبی است، می‌تواند منظره مدرن خاصی هم در راه‌پله‌های خانه یا گوشه حیاط ایجاد کند. فقط کافی است بلوک‌ها را طوری روی هم قرار بدهید که به محض آب دادن گل‌ها آب از قسمت زیری به باقی گلدان‌ها برسد. این طوری فقط باید به فکر نم بلوک آخری از انتها باشید که آن هم کاری ندارد. فقط کمی کمتر آب بدهید!

679220_322
این روزها همه عاشق کمی خاص بودن در محیط کارشان هستند به خصوص اگر به کارهای هنری هم مشغول باشند که دیگر چه بهتر. اگر شما هم جزو آدم‌هایی هستید که خاص بودن را در محل کار می‌پسندند می‌توانید روی بلوک‌های سیمانی حساب کنید. با گذاشتن بلوک روی هم و قرار دادن یک قطعه چوب از جنس نئوپان روکش‌دار یا‌ ام دی اف می‌توانید درخانه یا اداره یک میز کار خاص درست کنید. خوبی‌اش این است که خیلی راحت می‌توانید از دست سازه بتنی هم خلاص شوید!

679221_643
بلوک‌های سیمانی می‌توانند وسیله تزیینی خاصی برای باغچه‌های آپارتمان‌ها باشند. کافی است رنگ و رویشان را با هر وسیله‌ای که دوست دارید کمی تزیین کنید. نگران افتادن بلوک‌ها هم نباشید. می‌توانید داخل آنها را از سیمان پر کنید تا کمی قرص شوند و خطری از نظر سقوط نداشته باشند.

679222_351
خوبی‌ای که این بلوک‌ها دارند این است که می‌شود آنها را به رنگ دلخواه درآورد. با این اوصاف می‌توان آنها را به‌راحتی به فضای داخل خانه وارد کرد. باز هم یک ایده تازه برای آنهایی که می‌خواهند کمی چیدمان متفاوتی داشته باشند؛ بلوک‌ها را به رنگ دلخواه در آورید و در دو یا چند ردیف متناسب با ارتفاعی که دوست دارید قرار بدهید. بعد از آن فقط باید به فکر یک تشک مناسب و کوسن باشید. به همین سادگی یک راحتی محکم در خانه خواهید داشت.

منبع: برترینها

Share the post "با بلوک‌های سیمانی دکوراسیونی خاص داشته باشید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. دکوراسیونی به رنگ بهار داشته باشید!
  2. ۵ باغچه عمودی که دوست دارید در خانه خود داشته باشید
  3. چند ایده جالب برای طراحی خانه با بلوک های بتنی
  4. همسری شاد داشته باشید
Tweet با بلوک‌های سیمانی دکوراسیونی خاص داشته باشید - تصویر 6
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه