وب سایت فوربس دایما در حال معرفی افراد ثروتمند جهان است. در میان فهرست 1645 نفری از ثروتمندان جهان که به تازگی منتشر کرده است، فقط سه درصد از آنها ازدواج نکرده اند و مجرد هستند. در میان این تعداد، 10 نفر از این افراد گزینه های بسیار مناسب و شایسته ای برای ازدواج هستند. سن آنها نیز برای این امر نیکو بسیار مناسب است.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: وب سایت فوربس دایما در حال معرفی افراد ثروتمند جهان است. در میان فهرست 1645 نفری از ثروتمندان جهان که به تازگی منتشر کرده است، فقط سه درصد از آنها ازدواج نکرده اند و مجرد هستند. در میان این تعداد، 10 نفر از این افراد گزینه های بسیار مناسب و شایسته ای برای ازدواج هستند. سن آنها نیز برای این امر نیکو بسیار مناسب است.  

Drew Houston


سرمایه خالص: 1.2 میلیارد دلار آمریکا

سن: 30 سال


هوستون، موسس و مدیر کل کمپانی دراپ‌باکس است. او از زمانی به باشگاه میلیاردرهای دنیا پیوست که سیستم خدمات به اشتراک گذاری او زیر 10 میلیارد دلار آمریکا ارزش داشت اما یکی از بزرگ ترین و موفق ترین شرکت های فناوری خصوصی در دنیا بود. هوستون به همراه آرش فردوسی شرکت دراپ‌باکس را در سال 2007 میلادی تاسیس کردند. این جوان سی ساله گزینه بسیار خوبی برای ازدواج به شمار می رود.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 2

Albert von Thurn und Taxis


سرمایه خالص: 1.6 میلیارد دلار آمریکا

سن: 30 سال


او شاهزاده ای است که راننده ماشین مسابقه ای نیز هست و  در یک قصر زندگی می کند. او دوازدهمین شاهزاده در تبار خود است که در قصر خانوادگی خود در باواریا زندگی می کند و به همراه لیگ مسابقات ماشین های مسابقه ای آلمان از شهری به شهر دیگر می رود. این شاهزاده نخستین بار در سن 8 سالگی در فهرست ثروتمندان دنیا در سایت فوربس قرار گرفت. اما تا پیش از 18 سالگی این ثروت در اختیار او قرار نگرفت. یک از دارایی های آلبرت، جنگل وسیع 36 هزار هکتاری در آلمان است که در سراسر اروپا نظیر ندارد.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 3

Eduardo Saverin


سرمایه خالص: 4.1 میلیارد دلار آمریکا

سن: 31 سال


او یکی از موسسان فیس بوک است. سورین در حال حاضر نیز حدود 2.2 درصد از سهام شبکه اجتماعی فیس بوک را دارد. سود سهام سال گذشته میلادی او حدود 2 میلیارد دلار آمریکا به سرمایه او افزود. سورین در برزیلبه دنیا آمده است و در دانشگاه هاوارد درس خوانده است و در سال 2011 میلادی شهروندیِ آمریکایی خود را از این کشور پهناور دریافت کرده است.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 4

Robert Pera


سرمایه خالص: 2.7 میلیارد دلار آمریکا

سن: 35 سال


رابرت پرا یکی دیگر از مجردهای میلیاردر دنیا است که برای ازدواج گزینه خوبی به شمار می رود. او این سرمایه را به واسطه فعالیت های خود در شبکه های Ubiquiti خودش به دست آورده است که در سال گذشته میلادی حدود 192 درصد افزایش داشته است و اکنون معادل 4.6 میلیارد دلار ارزش دارد.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 5

Yoshikazu Tanaka

سرمایه خالص: 1.6 میلیارد دلار آمریکا

سن: 37 سال

یکی از میلیاردرهای جهان که اتفاقا مجرد شایسته ای هم هست، ژاپنی است. یوشیکازو تاناکا سال های دشواری را پشت سر نهاده است. او سایت بازی Gree را دار که در سال گذشته میلادی حدود 20 درصد کاهش درآمد داشته است.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 6

Jack Dorsey


سرمایه خالص: 2.2 میلیارد دلار آمریکا

سن: 37 سال


جک دورسی موسس دو شرکت میلیارد دلاری و مشهور توئیتر و Sqaure است. او حدود 5 درصد از سرمایه و سهام و توئیتر و 29 درصد از شرکت Sqaure را در اختیار دارد.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 7

Jan Koum


سرمایه خالص: 6.8 میلیارد دلار آمریکا

سن: 38 سال


هنگامی که فیس بوک برنامه موبایلی این برنامه نویس و موسس WhatsApp رابه قیمت 19 میلیارد دلار خریداری کرد، کوم عضو باشگاه میلیاردرهای دنیا شد. این فرد در یک روستا در اطراف کیف در اوکراین به دنیا آمده است و در همان جا نیز بزرگ شده است. البته اکنون در کالیفرنیا زندگی می کند.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 8

Jonathan Oringer


سرمایه خالص: 1.35 میلیارد دلار آمریکا

سن: 39 سال


جان اورینجر 39 ساله یکی از نخستین میلیاردرهای حوزه فناوری در سال 2013 میلادی بود که به واسطه وب سایت Shutterstock به دست آورده است. شاتر استاک از جمله سایت های مشهور و بزرگ عکس است که می توان به عنوان انبار عکس های بسیار باکیفیت از آن یاد کرد. در این وب سایت هر عکسی در هر حوزه ای بخواهید می یابید. او در حال حاضر یک آپارتمان کرایه ای در دهکده غربی کالیفرنیا و هلی کوپتر شخصی خودش را دارد.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 9

Alejandro Santo Domingo Davila


سرمایه خالص: 11.1میلیارد دلار آمریکا

سن: 37 سال


پولدارترین پسر مجرد دنیا، سانتو دومینگو داویلا است که از هر نظر بسیار عالی به نظر می رسد. او در دانشگاه هاروارد تحصیل کرده است و مجموعه‌دار آثار هنری نیز هست. او یک جزیره در کارائیب دارد و مدیر کل موزه هنرهای زیبا است.

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 10

Nicolas Berggruen


سرمایه خالص: 2 میلیارد دلار آمریکا

سن: 52 سال


برگروئن بیشتر سرمایه خودش را به واسطه سرمایه گذاری های درست و به جا با پولی که پدرش از دلالی آثار هنری به دست آورده بود، کسب کرده است. این مرد هنردوست آثار هنرمندان همچون Warhol، Basquiat  و Koons را دارد. او در لس آنجلس و نیویورک خانه های متعددی دارد.  

با این میلیاردرهای مجرد آشنا شوید - تصویر 11
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه