سه متخصص مد از سه حوزه هنري به منظور طراحي پيشبندهاي شيك و مد روز براي سويا سس Liu Yue Xian فرا خوانده شدند.

ام بی ای نیوز - ترجمه مرضیه فروتن: وقتی از آژانس تبلیغاتی Saatchi & Saatchi شانگهای خواسته شد تا کمپینی را برای سُس سویای "Liu Yue Xian" راه بیندازد، این آژانس شروع به کار برای ارائه یک ایده مبتکرانه با هدف طراحی یک بسته بندی جالب کرد.

این بسته بندي من است

سه متخصص مد از سه حوزه هنری به منظور طراحی پیشبندهای شیک و مد روز برای سویا سس Liu Yue Xian فرا خوانده شدند. از طریق این پیشبندها Liu Yue Xian همصدایی خود با زنان و تقدیر از شخصیت های منحصر به فرد آن ها را بیان و این گروه از جامعه را به نمایش ویژگی های شخصیتی، استعدادها و تکنیک های خود در آشپزخانه تشویق می کند.

این پیشبندها بازتابی از سه نوع شخصیت مختلف هستند. پیشبند به سبک سیاره برای زنان الهه، پیشبند به سبک شکوفه آلو برای زنان مستقل و سرسخت با اراده ای آهنین و پیشبند به سبک پرنسس برای مادران و دختران طراحی می شوند.

پیشبند به سبک سیاره این باور را تلقین می کند که با آشپزی می توان معشوق خود را تحت تاثیر قرار داد. این زنان، به دلیل آن جیزی که می آفرینند، محبوب هستند.

ااین بسته بندي من است

پیشبند به سبک شکوفه آلو برای زنانی طراحی شده است که ظاهری سخت و درونی غنی از احساسات لطیف دارند. این زنان با اعتماد به نفس بالای خود نیازی به شنیدن عقاید دیگران ندارند. یک زن می تواند در عین برخورداری از اراده ای آهنین پیش چشم هزاران نفر، زیبا ترین زن در قلب یک مرد باشد.

این بسته بندي من است


پیشبند به سبک پرنسس در دو سایز کوچک و بزرگ طوری طراحی شده است که امکان همراهی مادر و دختر در کشف دنیای آشپزی با یکدیگر را فراهم می کند.

این بسته بندي من است

یک کمپین دیجیتال در وب سایت اجتماعی Weibo و WeChat نیز امکان طراحی پیشبند های منحصر به فرد توسط اشخاص مختلف و بحث راجع به حرف های کلیشه ای و سنتی رایج درباره نقش زنان چینی در آشپزخانه را به وجود می آورد. برای اطلاع رسانی بیشتر درباره کمپین فوق، مدل های مختلف این پیشبند ها در جعبه های تبلیغاتی مترو در قالب یک بازارچه خیریه به نمایش گذاشته شدند که افراد می توانند با مشارکت در زمینه طراحی پیشبند های جدید Liu Yue Xian، خلاقیتشان را شکوفا کنند.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه