آیا تا به حال به وسیله های تزئینی مختلفی که در تزئین دکوراسیون منزل تان از آن ها استفاده می کنید فکر کرده اید؟

آیا تا به حال به وسیله های تزئینی مختلفی که در تزئین دکوراسیون منزل تان از آن ها استفاده می کنید فکر کرده اید؟ برخی از این وسیله ها فقط جنبه تزئینی ندارند، و در کنار زیبایی که به فضاهای داخلی خانه می بخشند، کاربرد های مختلفی هم دارند. مثالا آباژور ها. این عناصر تزئینی زیبا دارای طرح های مختلف و متنوعی هستند و شما به راحتی می توانید با کمی گشت و گذار در بازار به راحتی آباژور مورد علاقه و متناسب با دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید. اما شید بهتر باشد که قبل از این که به سراغ آباژورها بروید، کمی راجع به آن ها تحقیق کنید و انواع مختلف آن ها را بشناسید تا بتوانید راحت تر تصمیمی بگیرید. چیدانه در این مطلب سعی کرده است تا به شما انواع مختلف آباژور ها را معرفی کند. پس با چیدانه همراه باشید تا با هم بیشتر این عناصر تزئینی زیبا را بشناسیم.

 

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

این نوع آباژورها رایج ترین نوع آباژورها هستند. نحوه انتشار نور به سمت پایین است و نور زیادی را به محیط نمی دهند. آباژور های سلطنتی بیشتر برای دکوراسیون منزل جنبه بصری دارند تا کاربردی. اما اگر می خواهید نورپردازی در دکوراسیون منزل تان به روشی خاص صورت بگیرد، حتما از این نوع آباژور برای دکوراسیون منزل تان استفاده کنید.
آباژورهای طبلی، پر کاربردترین نوع آباژورها در دکوراسیون منزل

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

این نوع آباژورها انتشار نور بهتری دارند.انتشار نور آنها هم به سمت بالا و هم به سمت پایین است. در بیشتر دکوراسیون های داخلی از این مدل آباژور استقاده می شود. یادتان باشد که لوسترها و چراغ ها در طراحی دکوراسیون نقش بسیار زیادی دارند و انتخاب درست آن ها باعث می شود تا دکوراسیون داخلی منزل شما زیباتر و حرفه ای تر به نظر بیاید.
آباژورهای بیضی شکل، مناسب دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

این آباژورها کاربردی مانند آباژورهای طبلی دارند،با این تفاوت که از عمق و ضخامت بیشتری برخوردارند و برای فضاهای کوچک تر مناسب ترند.داشتن یک اتاق خواب مستر شیک و زیبا در دکوراس��ون منزل را می توانید با این نوع از آباژورها تجربه کنید.
آباژورهای استوانه ای، دکوراسیون مزل شیک و مدرن

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

این آباژورها بسیار شیک و مدرن هستند.هم می توانند به عنوان یک وسیله تزئینی زیبا مورد مصرف قرار بگیرند. اگر می خواهید فضای مدرن را با چراغ‌های حباب شکل رویایی کنید حتما در دکوراسیون منزل خود از این مدل آباژورها استفاده کنید.

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

آن ها مقدار زیادی نور را هم به سمت بالا و هم به سمت پایین سوق می دهند و برای قرار گرفتن در کنج های خانه بسیار مناسب اند. درخشش دکوراسیون داخلی منزل با نورپردازی اصولی میسر است، پس برای این کار باید به گوشه گوشه خانه تان توجه کنید.

آباژورهای شیک دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!

این نوع آباژورها دقیقا مانند آباژورهای مربعی عمل می کنند، با این تفاوت که نور بیشتری را در فضای داخلی دکوراسیون منزل شما منتشر می کنند. نورپردازی ایده آل برای فضاهای مختلف خانه را می توانید از این نوع آباژورها درخواست کنید.

منبع: چیدانه

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه